Liga gra! - V liga

Wielkie lanie w Wielką Sobotę. Victoria - Mazur 8:0

2013-03-30 23:27:36 Victoria Bartoszyce, Mazur Pisz

Trzy bramki w meczu strzelił Hubert Lis. Fot. Artur Szczepański

Lider grupy 1 "okręgówki" zaczął od mocnego uderzenia. Victoria Bartoszyce rozniosła piskiego Mazura aż 8:0! Poza spotkaniami I- i II-ligowców, to jedyny oficjalny mecz drużyny z naszego regionu, który doszedł w ten weekend do skutku.

Podopieczni Marka Rabczuka już do przerwy prowadzili z rywalem z Pisza 5:0. Zabójcze było osiem minut, które nadeszły zaraz po pierwszym kwadransie gry. Między 15 a 23 minutą gry gospodarze zdobyli wszystkich pięć bramek w pierwszej połowie!

W drugiej odsłonie meczu piłkarze Victorii dołożyli jeszcze trzy trafienia.

Bramki dla bartoszyczan strzelali: Mazurek (trzy) i Lis (trzy) oraz Kadziewicz i Pęcak.

Victoria: Jaworski — Szajda, Milczarek (Krzemiński), Kadziewicz, Jagielski, Pęcak, Lis, Osipowicz, Ariel Żukowski (Wantusiak), Arkadiusz Żukowski (Kozera), Mazurek

źródło: victoriabartoszyce.pl / mazur.futbolowo.pl