Krótko - IV liga - V liga

Sparing: Stomil II Olsztyn - Olimpia Olsztynek 4:2

2013-03-10 16:13:35 Stomil II Olsztyn, Paweł Piceluk, Olimpia Olsztynek

Paweł Piceluk oraz Paweł Łukasik strzelali bramki dla Stomilu II. Fot. Artur Szczepański

Piłkarze Stomilu II Olsztyn wygrali 4:2 w sparingowym spotkaniu z Olimpią Olsztynek.

Bramki strzelali: Paweł Piceluk (3) oraz Paweł Łukasik.

Stomil II: (I połowa) Michał Przyborowski - Bartosz Bartkowski, Dawid Szymonowicz, Jakub Górski, Wojciech Dziemidowicz - Karol Żwir, Arkadiusz Mroczkowski, Paweł Tomkiewicz, Patryk Kun, Mateusz Sienikowski - Patryk Nowak. (II połowa) Michał Leszczyński - Kacper Nawrocki, Łukasz Szumski, Adrian Żukiewicz, Andrzej Niewulis - Tomasz Strzelec, Michał Wiśniewski, Piotr Łysiak, Paweł Łukasik, Piotr Wypniewski - Paweł Piceluk.

Stomil II Olsztyn - Olimpia Olsztynek 4:2 Stomil II Olsztyn - Olimpia Olsztynek 4:2 Stomil II Olsztyn - Olimpia Olsztynek 4:2 Stomil II Olsztyn - Olimpia Olsztynek 4:2 Stomil II Olsztyn - Olimpia Olsztynek 4:2