Sparing: Stomil II Olsztyn - MKS Korsze 4:0

2013-03-04 01:20:44 Stomil II Olsztyn, MKS Korsze, Paweł Tomkiewicz

Stomil II Olsztyn - MKS Korsze 4:0. Fot. Artur Szczepański

Piłkarze Stomilu II Olsztyn wygrali 4:0 z III-ligowym MKS Korsze.

Wynik otworzył w pierwszej połowie Piotr Łysiak, a trzy bramki w drugiej połowie strzelił Paweł Tomkiewicz. Piłkarze Stomilu II Olsztyn wygrali 4:0 z MKS-em Korsze. Wynik otworzył w pierwszej połowie Piotr Łysiak, a trzy bramki w drugiej połowie strzelił Paweł Tomkiewicz.

Kontuzji w spotkaniu doznał Michał Glanowski, który jednak w meczu I-ligowego Stomilu z Dolcanem i tak nie zagrałby z powodu nadmiaru kartek.

Stomil II Olsztyn - MKS Korsze 4:0 Stomil II Olsztyn - MKS Korsze 4:0 Stomil II Olsztyn - MKS Korsze 4:0 Stomil II Olsztyn - MKS Korsze 4:0 Stomil II Olsztyn - MKS Korsze 4:0