News - II liga - Sparingi - Transfery

Zmiennicy Jezioraka po przerwie nie dali rady

2011-02-09 15:09:30 Jeziorak Iława, Olimpia Grudziądz, Piotr Zajączkowski, Dawid Kręt

Piłkarze Jezioraka przegrali z Olimpią Grudziądz 0:2. Fot. Artur Szczepański

Iławski Jeziorak przegrał w Grudziądzu z miejscową Olimpią 0:2. Po raz kolejny w zespole zaprezentowali się testowani: Szymon Makowski, Damian Falkowski i Dawid Kręt.

— Do przerwy graliśmy najsilniejszym zestawieniem i mecz był twardy oraz wyrównany — opisuje Piotr Zajączkowski, trener Jezioraka. — Po przerwie przeprowadziliśmy sporo zmian i straciliśmy dwie bramki. Przy golach trochę nie popisał się sędzia, który nie powinien puszczać akcji. Tak czy inaczej wiemy teraz, w jakich sektorach musimy jeszcze szukać wzmocnień.

W zespole z Iławy po raz kolejny zagrało trio testowanych graczy: Szymon Makowski (pomocnik Wdy Świecie), Damian Falkowski (obrońca Regi Trzebiatów) i Dawid Kręt (bramkarz Tura Turek). Ten ostatni jest już bardzo blisko porozumienia z iławskim klubem i prawdopodobnie to on będzie wiosną bramkarzem Jezioraka.

Olimpia Grudziądz - Jeziorak Iława 2:0 (0:0)

1:0 - Koczur (53), 2:0 - P. Ekwueme (61)

Jeziorak: Kręt, Kowalski (46 Zawadzki) - Czupryna (72 Wietecha), Zakierski, Falkowski (55 Marchlewski), Sedlewski (46 Kolibowski), Kuśnierz, Rybkiewicz (60 Maśkiewicz), Figurski (46 Klein), Sobociński (67 Figurski), Makowski (46 Kuciński)

Olimpia: (I połowa) Zarzycki - Ratajczak, Ptaszyński, Kowalski, Gajda, Rogóż, Pawlak, Pach, Domżalski, Sulej, Maciejak (II połowa) Osiecki - Wacławczyk, Kowalski (Ptaszyński), Królak, Adamczyk, Domżalski (Rogóż), Pawlak (Ratajczak), Pach (Sulej), Białek, Koczur, Ekwueme