Concordia Elbląg - Sokół Ostróda 3:2. Zabłocki znowu trafia.

2013-01-30 22:36:45 Concordia Elbląg, Sokół Ostróda

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Fot. Emil Marecki

II-ligowa Concordia ograła w Elblągu III-ligowy Sokół Ostróda 3:2.

Sokół objął prowadzenie po ładnym strzale Bogdana Miłkowskiego. Jeszcze przed przerwą Concordia odgryzła się jednak trzy razy. Najpierw dośrodkowanie Radka Stępnia na bramkę zamienił Jakub Zabłocki (kolejny gol w sparingu), później sytuację sam na sam wykorzystał Adrian Korzeniewski, a cztery minuty przed końcem pierwszej połowy z bliska trafił do siatki Rasaq Bamgboye.

Po przerwie gra się wyrównała, a pięć minut przed końcem po rzucie rożnym gola dla Sokoła zdobył Paweł Podhorodecki.

— Ten mecz pokazał, że mimo kilku efektownych akcji, nie ustrzegliśmy się też i błędów. Z tygodnia na tydzień gramy coraz lepiej i to cieszy - ocenia w wypowiedzi dla "Dziennika Elbląskiego" trener Concordii Przemysław Marusa.

• Concordia Elbląg —
Sokół Ostróda
3:2 (3:1)

0:1 — Miłkowski (12), 1:1 — Zabłocki (22), 2:1 — Korzeniewski (30), 3:1 — Rasaq (41), 3:2 — Podhorodecki (85)

Concordia: Zoch (75 Onuchowski) — Lepczak (46 Żuraw), Sambor (46 Kulpaka), Kostkowski, Bogdanowicz (70 Tomczyk), Uszalewski, Zawierowski (46 Lewandowski), Korzeniewski (46 Kiełtyka), Stępień (46 Nadolny), Szuprytowski (46 Drewek), Zabłocki (30 Rasaq)

Sokół: Roda (Sikora), Sędrowski, P. Śnieżawski, Burchart, Podhorodecki, Mianecki (M. Radziwon), Kozioł (Wronka), Domeracki (Mazik), Narojczyk, M. Śnieżawski (Bączek), Miłkowski