Krótko - Juniorzy - Sparingi

Turniej w Lidzbarku dla Lechii

2012-12-31 19:05:25 Polonia Lidzbark Warmiński, Świąteczny Turniej Piłki Nożnej o Puchar Marszałka Województwa Jacka Protasa

wiąteczny Turniej Piłki Nożnej o Puchar Marszałka Województwa Jacka Protasa. Fot. Materiał prasowy organizatorów

Lechia Gdańsk wygrała zmagania 10-latków w II Świąteczny Turniej Piłki Nożnej o Puchar Marszalka Województwa Warmińsko-Mazurskiego w Lidzbarku Warmińskim.

10 drużyn podzielono na dwie grupy, z których dwie najlepsze ekipy zmierzyły się w walce o medale.

W meczu o trzecie miejsce Legia Bart Bartoszyce ograła 7:1 Polonię Lidzbark Warmiński, a w finale Lechia wygrała 5:3 z Naki Olsztyn.