News - Reprezentacja - Nasi za granicą

Remis z Anglią. 27 minut Mierzejewskiego

2012-10-17 19:06:31 Polska, Anglia, Adrian Mierzejewski

Zamnikęty dach na stadionie narodowym w Warszawie. Fot. Czytelnik dwadozera.pl

Polska zremisowała 1:1 z Anglią w Warszawie. Remis uzyskaliśmy dzięki trafieniu w 70. minucie Kamila Glika. 27 minut na boisko spędził olsztynianin Adrian Mierzejewski.

Po pierwszej połowie, mimo dobrej gry podopiecznych Waldemara Fornalika, prowadził zespół angielski. Bramkę zdobył Wayne Rooney, który stojąc (!) w polu karnym w łatwy sposób skierował piłkę do siatki.

Dobrze grający zespół Polski zasłużył jednak na bramkę w tym meczu. Do wyrównania doszło już po tym jak na boisku pojawił się Adrian Mierzejewski (wszedł w 63. minucie za Pawła Wszołka). Dobre dośrodkowanie z rzutu rożnego Ludovika Obraniaka wykorzystał Kamil Glik.

DRENAŻ I DACH, CZYLI TROCHĘ WIĘCEJ NIŻ DESZCZ - felieton Piotra Gajewskiego o wtorkowej ulewie w Warszawie.

— Obstawiłbym remis, choć oczywiście chciałbym, żeby Polska  wygrała. Myślę, że będzie 1:1. Najbardziej trzeba oczywiście uważać na Rooneya — tak przed meczem typował Łukasz Suchocki, pomocnik Stomilu Olsztyn. Wróżbita? ;) ZOBACZ WSZYSTKIE TYPY!