Krótko - V liga

Wyniki "okręgówki" (gr. 1): Orlęta nowym wiceliderem

2012-10-08 09:13:05 liga okręgowa, gr. 1

Wyniki

Victoria Bartoszyce przerwała serię pięciu kolejnych zwycięstw, remisując 0:0 z Leśnikiem Nowe Ramuki. Nowym wiceliderem zostały Orlęta Reszel, dzięki zwycięstwu 2:1 w Mrągowie ze Startem Kozłowo i porażce Wilczka Wilkowo z Tęczą Biskupiec. Hokejowy wynik padł z Bezledach, gdzie Granica ograła piskiego Mazura 6:4.

1. chruscik 2012-10-08 19:04:39 (atm.reszel.arkusnet.pl) #24721 0:0 zgłoś

Natomiast mecz Startu z Orlętami sędziował gość, który ewidentnie minął sięz powołaniem. Wystarczyło 10 minut, by stracił panowanie nad sytuacją, a potem bał się już wszystkiego. Każdą decyzję sugerowali mu bardziej doświadczeni asystenci. Nie wiem jak udało mu się awansować, ale był wręcz tragiczny. Na szczęście nie wypaczył wyniku spotkania, choć mecz był dzięki niemu bardzo ostry.

2. Mazur Pisz 2012-10-08 18:46:35 (emv***.internetdsl.tpnet.pl) #24718 0:0 zgłoś

Hokejowy wynik w Bezledach + Mecz na wodzie...Tam można było się utopić na tym boisku tyle wody i jeszcze przez cały mecz padał deszcz...tyle przypadku co nie miara. + Debiut 17 letniego bramkarza z Juniorów Mazura.