Liga gra! - III liga

Milkiewicz zaprasza na III ligę!

2012-09-29 14:15:20 Bartosz Milkiewicz, MKS Korsze

Młody bramkarz MKS'u Korsze - Bartosz Milkiewicz. fot. Archiwum prywatne zawodnika

Młody bramkarz MKS Korsze, który dopiero w tym sezonie zadebiutował w seniorskiej piłce, Bartosz Milkiewicz, zaprasza na III ligę!

• Dąb Dąbrowa Białostocka - Motor Lubawa

Dąb ma w swoich szeregach bardzo dobrych i doświadczonych zawodników, a dodatkowo przemawia za nim atut własnego boiska, dlatego stawiam na „jedynkę”.

• Huragan Morąg - MKS Korsze

W Ostródzie przełamaliśmy czarną serię czterech porażek z rzędu i to pozytywnie wpłynęło na nasz zespół, dlatego stawiam na pewną „dwójkę”.

• Granica Kętrzyn - ŁKS 1926 Łomża

Widać, że Granica jest ostatnio w głębokim dołku i po meczu z Łomżą nie powinno się to zmienić. Stawiam na „dwójkę” po zaciętej walce.

• Wissa Szczuczyn - Mrągowia Mrągowo

Czuję, że Mrągowia straci pierwsze punkty na wyjeździe. Wissa Szczuczyn jest nieobliczalna na własnym terenie, dlatego obstawiam remis.

• Warmia Grajewo - Tur Bielsk Podlaski

W ostatnich meczach Tur nie zwykł tracić punktów i wyraźnie odbił się od dna, dlatego z Grajewa wywiezie jakieś punkty.

• Olimpia 2004 Elbląg - Olimpia Zambrów

Mecz w Elblągu zapowiada się interesująco. Jest to spotkanie dwóch wyrównanych zespołów dlatego typuję, że Olimpie podzielą się punktami.

• Start Działdowo - Płomień Ełk

W spotkaniu Startu Działdowo z Płomieniem Ełk jedna bramka może przesądzić o losach meczu. Trudno mi wytypować pewnego zwycięzcę, jednak bardziej skłaniam się ku drużynie z Działdowa.

• Sokół Ostró∂a - Orzeł Kolno

W tej rundzie Orzeł nie zdobył jeszcze żadnego punktu i po meczu z Sokołem jego dorobek się nie zmeni. Stawiam pewną "jedynkę".