Krótko - Juniorzy

Juniorzy młodsi Stomilu czwarci w Polsce

2012-07-09 10:30:07 Stomil Olsztyn, Zagłębie Lubin

Juniorzy młodsi Stomilu Olsztyn przegrali w trzecim meczu turnieju finałowego mistrzostw Polski z Zagłębiem Lubin 0:3 (0:2) i zajęli czwarte miejsce w Polsce.

Mistrzami Polski zostali piłkarze Lechii Gdańsk, drugie miejsce przypadło Lechowi Poznań, a trzecie Zagłębiu Lubin.

Zagłębie Lubin pierwszą bramkę zdobyło już w 2 min., kiedy to najlepiej w zamieszaniu pod bramką Krystiana Burzyńskiego zachował się Konrad Andrzejczak. 16 minut później Jarosław Kubicki idealnie dośrodkował piłkę na głowę Damiana Kowalczyka, który nie miał problemów z pokonaniem olsztyńskiego golkipera. Swoją przewagę w spotkaniu lubinianie udowodnili w drugiej połowie. Trzecią bramkę dla Zagłębia zdobył Konrad Andrzejczak.

źródło: stomil.olsztyn.pl