Krótko - IV liga

Pasym kończy sezon porażką z Vęgorią

2012-06-08 00:01:21 Błękitni Pasym, Vęgoria Węgorzewo

Błękitni Pasym, jako pierwszy zespół IV ligi, zakończyli już tegoroczne zmagania. Drużyna Marcina Wincla przegrali czwarte spotkanie z rzędu. Tym razem ulegli 2:3 Vęgorii Węgorzewo.

Gospodarze prowadzili 1:0 po golu Jacka Łuczaka, ale to goście zeszli na przerwę z jednobramkowym prowadzeniem.

W drugiej połowie wyrównał Michał Rytelewski, ale ostatnie słowo należało do graczy z Węgorzewa.

Dodajmy, że dla pasymian był to ostatni mecz sezonu, bo wcześniej zagrali awansem z ełckim Mazurem.