Krótko - B klasa

Dwa ciosy za "czerwień"

2012-05-26 23:28:58 Finishparkiet Mroczno, Tessa Tuszewo

Dwa ciosy za

Nawet do przerwy nie dograli sobotniego meczu piłkarze B-klasowego Finishparkietu Mszanowo i Tessy Tuszewo. Spotkanie zakończyło się w 42 min., gdy jeden z graczy... pobił sędziego!

Tessa to lider grupy 3 B klasy i po 41 minutach prowadziła 1:0. Gola dla gości strzelił Karol Malinowski, który wykorzystał dobre dogranie swojego brata.

Zaraz po golu, jeden z zawodników gospodarzy dostał czerwoną kartkę, a przed zejściem z boiska postanowił policzyć się z arbitrem i... wymierzył mu dwa ciosy w twarz.

O zajściu poinformowano podobno nowomiejską policję.

Wynik zostanie prawdopodobnie zweryfikowany jako walkower dla Tessy.

źródło: lubawa.wm.pl

1. czloek 2012-05-27 21:33:46 (***.***.***.***) #18996 0:0 zgłoś

ejj, ale jezeli koles zaslozyl na te czerwien to co pierniczycie ze nieraz kazdy chce wpiepszyc sedziemu? moim zdaniem koles powinien dostac zakaz grania w pilke "zawodowa"!!!

2. kibic 2012-05-27 15:46:27 (user-***-***-***-***.play-internet.pl) #18964 0:0 zgłoś

ja częściowo rozumiem gościa, każdy nie raz pewnie miał ochotę strzelić sędziemu po ryju, tylko że każdy umie się powstrzymać a on pękł niestety dla faciaty sędziego :D

3. zawodnik 2012-05-27 12:11:53 (user-***-***-***-***.play-internet.pl) #18951 0:0 zgłoś

jeb... pzpn, finał pucharu województwa 6 czerwca i 6 czerwca I runda pucharu, kur.. kto to wymyśla , chyba tylko ludzie którzy mają wyjeba.. na piłkę

4. kibic 2012-05-27 11:34:41 (acgb***.neoplus.adsl.tpnet.pl) #18945 0:0 zgłoś

niech w końcu obudzą się w związku od stu lat siedzą na stołkach czas na zmiany panowie bo tak nie może być to tylko amatorska piłka jak nakładacie kary to takie kluby powinny grać w c klasie

5. toffi 2012-05-27 09:54:26 (dey***.neoplus.adsl.tpnet.pl) #18930 0:0 zgłoś

to jest prawda o naszej pilce,a gdzie byli koledzy piesciarz,to oni powinni nie dopuscic do takiej sytuacji...karac,karac surowo!!!! A goscia zdyswkaifikowac dorzywotnio...) Wstyd dla klubu...WSTYD!!!!!!!

6. on 2012-05-27 00:26:40 (z***-***.opera-mini.net) #18907 0:0 zgłoś

tessa prowadzila 1-0. malinowski to gracz tessy.