News - II liga - IV liga - Sparingi

Christian Klein - GKS Wikielec 2:1

2011-01-19 21:01:16 Jeziorak Iława GKS Wikielec

Piłkarze Jezioraka odnieśli pierwsze zwycięstwo pod wodzą nowego trenera. Fot. Archiwum prywatne

Piłkarze Jezioraka Iława pokonali w Malborku 2:1 IV-ligowy GKS Wikielec. Obydwie bramki dla iławian zdobył Christian Klein.

Młody napastnik Jezioraka (jesienią w Motorze Lubawa) trafił do siatki w 11. i 28. minucie. Przy obu bramkach asystował wracający do Iławy Wojciech Figurski.

Honorowe trafienie dla IV-ligowca zaliczył Marcin Karczewski w 42. minucie.

- Naszym głównym celem było w tym meczu sprawdzenie zawodników z zespołu juniorów starszych i graczy wracających z wypożyczeń - oznajmia Piotr Zajączkowski, trener iławian. - Generalnie jestem zadowolony, bo zapewniono nam w Malborku znakomite warunki. Mieliśmy sporo sytuacji i do przerwy powinniśmy prowadzić dużo wyżej.

W barwach Jezioraka zagrali: Kula, Wrześniak, Rybkiewicz, Kowalski, Zawadzki, Figurski, Klein, Makowski (ostatnio Wda Świecie), Kuśnierz, Szkamel, Kuciński. Wystąpili również: Jankowski, Kocięda, Maśkiewicz, Zmora, Piceluk.

W ekipie z Wikielca wystąpił natomiast Mateusz Zaniewski, dotychczas rezerwowy bramkarz Jezioraka.