Krótko - V liga

Wyniki "okręgówki" (gr. 1): Orlęta pokonane w Reszlu

2012-04-01 19:59:08 liga okręgowa gr. 1

Wyniki

Wicelider gr. 1 z Reszla przegrał drugi mecz w tym sezonie na swoim boisku. Orlęta uległy 0:3 Victorii Bartoszyce. Szansę zmniejszenia strat do miejsca premiowanego awansem wykorzystał DKS Dobre Miasto, rozbijając Polonię Lidzbark Warmiński 6:0. Hat trickiem popisał się Dariusz Radziszewski. Zespół Waldemara Wolskiego traci do Orląt 5 punktów. Prowadząca w tabeli Omulew Wielbark w jedynym niedzielnym meczu pokonała 3:2 GLKS Jonkowo. Zespół spod Olsztyna spadł na ostatnie miejsce w tabeli.

luc

1. sędziowski dramat 2012-04-02 22:41:23 (z***-***.opera-mini.net) #16009 0:0 zgłoś

kolego z wielbarka, już jesinią w jonkowie wygraliście po ewidentnej pomyłce sędziów. był na meczu obserwator, usłyszeli to od niego wasi działacze. i co? wiosną jedziemy do wielbarka i to samo. błąd za błędem na waszą korzyść. prowadzicie 2:1, faul - karny? nie gramy dalej! prowadzicie 3:2, faul - karny? nie gramy dalej! chwilę później zagranie ręką zawodnika jonkowa - wapno! grunt to pilnowanie wyniku dla lidera, przecież nie wypada przegrać z czerwoną latarnią!!! 7 zmian, dwie kontuzje - przerwa w grze 5 i 3 minuty w drugiej połowie. mecz przedłużony o 4,5 minuty. co by nie pisać długo wielbark pamiętać będziemy przez... no właśnie czy aby błędy sędziów?!

2. Wielbark 2012-04-02 20:31:27 (***.***.***.***.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl) #15997 0:0 zgłoś

Powiem tak troszkę przesadzacie bo jak pamiętam to nigdy sędziowie nie pomagali nam częściej jak coś to utrudniali.A co do meczu niedzielnego to zgadzam się lecz pomyłki były ale w obie strony i jak słyszeliście na trybunach to się nie podobało.Jeśli zawodnik pada w polu karnym i sedzia twierdzi że symulował to jak się powinien zachować?dać papier.jeśli chłopak jest kopnięty w głowę że się opiera o szpital i sędzia nie wyciąga kartki ??z naszej strony też uważamy że sędziowanie dramat ale podobno miał obserwatora to po takim meczu to b klasa go czeka.i nie popadajmy w skrajność...pozdrawiam normalnych

3. DKS 2012-04-02 14:50:52 (euw***.neoplus.adsl.tpnet.pl) #15984 0:0 zgłoś

jeżeli 3sedziowska ma razem 250lat to jak w ogóle mogą się poruszać a co dopiero jeśli maja sędziować????????? jeden boczny wiecznie spóźniony 10m za linio obrony to jak ma pokazać spalonego? główny to chyba na piknik przyjechał - jedno wielkie nieporozumienie. zawsze była bieda z sędziami ale teraz to w ogóle brak slow. po komentarzu ,,sędziowski dramat" wnioskuje że Wielbark podobnie jak mamry w tamtym roku nie przegrają meczu, nie ma to jak własnymi silami wywalczyć awans.

4. BKS 2012-04-02 14:25:29 (***-***-***-***.bartnet.pl) #15981 0:0 zgłoś

Brawo Victoria i Wilczek ! Łyna już niedługo derby w Serie A z Wojciechami ! Hehe !

5. kibic 2012-04-02 12:16:18 (kwp-***.olsztyn.net.pl) #15965 0:0 zgłoś

Mecz DKS - Polonia - sędzia dramat - pomyłki w dwie strony. Jedna bramka ze spalonego, przy kolejnej akcji, zawodnik podaję piłkę do której sam dobiega, a sędzi gwiżdże spalonego. Sędziowanie dramatyczne. Najlepsze jak obserwator zwrócił uwagę bocznemu o krzywej chorągiewce w narożniku, biedak całą drugą połowę nie robił nic innego tylko pilnował chorągiewki :_)

to co wyprawiał sędzia w wielbarku aby pomóc gospodarzom przechodzi ludzkie pojęcie!! nie podyktował dwóch karnych dla jonkowa po faulach które widział cały stadion. czy to były tylko pomyłki? przy takiej pomocy sędziów wielbark może już mrozić szampany...

7. sens 2012-04-01 22:38:09 #15943 0:0 zgłoś

Sprawdz człowieku co piszesz zanim dodasz komentarz ;)

8. sedzia z ksiezyca 2012-04-01 22:11:56 (host-***-***-***-***.olsztyn.mm.pl) #15941 0:0 zgłoś

wielbark-jonkowo

9. i parce sedziów na rzecz szczy 2012-04-01 22:06:33 (host-***-***-***-***.olsztyn.mm.pl) #15940 0:0 zgłoś