Krótko - III liga - V liga

Sparing: Victoria Bartoszyce - MKS Korsze 0:5 (0:4)

2012-03-03 21:20:13 Victoria Bartoszyce, MKS Korsze

MKS ograł Victorię 5:1

W Bartoszycach miejscowa Victoria zmierzyła się z MKS Korsze. Zdecydowanie lepsi okazali się zawodnicy III-ligowego MKSu, wygrywając z Victorią Bartoszyce 5:0.

Bramki dla MKS zdobył dwa razy Paweł Chwaszczewski, jedną Adam Krajewski oraz także dwie Damian Roksela, który w pierwszej części spotkania doznał kontuzji stawu skokowego.

MKS Korsze: Krupiczojć (Kotkowski) - Fedczak, Branicki, Sawicki Pi., Miłoszewski - Romanowski, Sawicki Pa., Piwiszkis, Roksela (Bukowski), Chwaszczewski - Kozłowski

Po przerwie weszli: Zalewski, Krupczak, Sawicki D, Solecki, Krajewski, Mikołajczyk i Jakubczak.