Krótko - Sparingi

Sparing: Orlęta Reszel - Znicz Biała Piska 2:1 (0:0)

2012-02-25 19:21:17 -

W rozegranym w sobotę w Kętrzynie sparingu Orlęta Reszel pokonały Znicz Biała Piska 2:1 (0:0).

Spotkanie było rozgrywane przy silnym wietrze, co miało wpływ na obraz gry. W pierwszej połowie bramki nie padły, choć znakomitych okazji nie wykorzystali dwaj piłkarze Orląt: najpierw Paweł Romańczuk trafił z bliska w poprzeczkę, a kilka minut później Mateusz Kozoń w sytuacji sam na sam przerzucił piłkę nad wychodzącym z bramki Pisowodzkim, jednak futbolówka poszybowała obok słupka. Lider IV ligi przed przerwą nie zagroził poważnie bramce Orląt.

Po zmianie stron grający z wiatrem Znicz zaczął śmielej atakować i stworzył sobie kilka dobrych okazji do zdobycia gola. Bramki zdobyły jednak Orlęta. Najpierw Romańczuk wykorzystał błąd przy wyprowadzaniu piłki przez obrońców Znicza, a trzy minuty później Kozoń urwał się obrońcom i nie zmarnował sytuacji sam na sam z bramkarzem.

Ozdobą meczu było honorowe trafienie dla Znicza. Mariusz Mogilski popisał się świetnym uderzeniem z dalszej odległości.

Orlęta Reszel - Znicz Biała Piska 2:1 (0:0)

Bramki: Romańczuk, Kozoń - Mogilski

Orlęta: Prusinowski (46' Doborzyński) - Bochno, Królik (46' Rogalski), Adamiak (46' Schwesig), Sawa (46' Zubrycki), Wiensław (46' Ślązak), Romańczuk, Terlik, Rojek (46' D. Wójcik), Jankiewicz (70' Kozoń), Kozoń (46' J. Jałoszewski)

Znicz: Pisowodzki - Uszyński (Laszkowski), Wyszyński, J. Lutrzykowski, Zaczkowski (M. Lutrzykowski), Janik, Piwko (Zawalich), Strychalski (Kierznowski), Kierznowski (Mąka), Tuttas (Radzikowski), Radzikowski (Mogilski)

Źródło: własne / znicz1954bialapiska.futbolowo.pl