forBet promocja

Krótko - Inne - Kibice - Kobiety

Kalendarz pełen… piłkarek

2012-02-14 01:50:27 OKS Stomil Olsztyn, Marek Maleszewski

Fot. stomilolsztyn.futbolowo.pl

Fot. stomilolsztyn.futbolowo.pl

Wernisaż fotografii, premiera klipa promującego klub, a przede wszystkim prezentacja efektownego kalendarza ze zdjęciami… piłkarek. Młode sportsmenki z kobiecej sekcji OKS Stomil Olsztyn i zaproszeni przez zarząd klubu goście opanowali w miniony czwartek bibliotekę multimedialną Planeta 11.

 

- Chodzi nam o promocję klubu i kobiecej piłki jako dyscypliny w ogóle, a z drugiej strony zależało nam na tym, by po prostu zrobić coś innego, coś nietypowego, czego jeszcze w naszym sportowym światku nie było – tłumaczy Frydrych. - Zrobiliśmy trzy profesjonalne sesje, podczas których powstało ponad 800 zdjęć. Na pierwszym etapie zjawiło się około 70 dziewczyn, czyli prawie wszystkie nasze zawodniczki. Robiliśmy im zdjęcia profilowe, które można oglądać na naszej stronie na Facebooku. Później zawęziliśmy grono i fotograf wytypował 12 dziewczyn, których zdjęcia znalazły się w kalendarzu.

Podczas wernisażu zaprezentowano jednak nie 12, a ponad 150 fotografii, a na przybyłych gości czekał również słodki poczęstunek, który serwowały same zawodniczki.

- Myślę, że każda z nas na spokojnie do tego podeszła. Każda z nas miała taką profesjonalną sesję po raz pierwszy, ale zabawa była fajna. Możemy się pokazać dzięki temu pokazać i zaprezentować – mówi Aleksandra Apanasewicz, piłkarka OKS Stomil.

Część jej koleżanek nie ukrywała jednak tremy.

- Mimo że nie znajduję się na głównych fotografiach, tylko na tych mniejszych, trema była – przyznaje Paulina Babińczuk, czołowa zawodniczka OKS Stomil. - Niektóre z nas podeszły do sesji spokojnie, a dla innych, choćby dla mnie, była to bardzo stresująca sytuacja. Zdjęcia wyszły moim zdaniem jednak bardzo dobrze i to jest najważniejsze.

- Potraktowałam to jako zabawę, ale efekt mnie zaskoczył. Myślałam, że gorzej wyglądam – śmieje się Weronika Kostewicz, która znalazła się na jednej z kartek kalendarza.

Monika Jasińska, której zdjęcie również wybrano jako jedno z 12 wyeksponowanych w kalendarzu dodaje: - W moim przypadku trema była spora, bo jestem wstydliwa. Nie miałam jednak wyjścia... Poza tym z dziewczynami było mi jakoś raźniej.

Kalendarz wydrukowano w 500 egzemplarzach. Spora część z nich zostanie rozprowadzona wśród sponsorów i przyjaciół klubu, a resztę będzie można kupić. Część zdjęć dziewcząt oraz klip promujący klub można obejrzeć na profilu klubu na Facebooku oraz na stronie internetowej klubu.

Dla naszych Czytelników mamy do rozdania aż trzy efektownie wydane kalendarze. By otrzymać jeden z nich wystarczy napisać maila na adres: [email protected]. Należy podać swój mail oraz dane adresowe i numer telefonu. Kalendarze wygrają trzy pierwsze osoby.

 

PG

 

Komentarze

 1. Redakcja dwadozera.pl 2012-02-14 10:45:13 (host***.gazetaolsztynska.pl) #13768 0:0 zgłoś

  UWAGA! Kalendarze już rozdane, prosimy nie pisać. Serio! ;) Dzięki za błyskawiczny odzew!

Dodaj swój komentarz

           
#  # #  # ###### 
#  # #  # #   
#  # #  # ##### 
#  # #  # #   
 # # #  # #   
 ##  #### #