Krótko - III liga - IV liga - Sparingi

Sparing: Sokół Ostróda - Start Działdowo 2:4 (0:1)

2012-02-12 01:04:03 Sokół Ostróda, Czesław Żukowski, Start Działdowo

III-ligowy Start Działdowo pewnie ograł IV-ligowy Sokół Ostróda 4:2.

- Poza tym, że straciliśmy dwie bramki po stałym fragmencie gry i to jest minus, i także skuteczność, bo mieliśmy kilka sytuacji i nie strzeliliśmy bramek; oceniam mecz pozytywnie. Musimy popracować, aby tak łatwo nie tracić bramek - uważa Czesław Żukowski trener Sokoła.

Sokół Ostróda - Start Działdowo 2:4

0:1 - Chrzanowski (40), 0:2 - Figurski (55), 0:3 - Kostewicz (60), 0:4 - Korzeniewski (65), 1:4 - ? (s), 2:4 - Mazik

Sokoł: (I połowa) Sikora (Lipiński), Rzeźnikiewicz, Burchart, Sędrowski, Podhorodecki, Szymański, Szostek, Kozioł, Remiszewski, M. Śnieżawski, Miłkowski; (II połowa) Lipiński (Karbowski), P.Śnieżawski, Wronka, Wojtaszewski, R. Śnieżawski, Narojczyk, Skirzewski Radziwon, Teliszewski, T. Śnieżawski, Mazik

PG

źródło: sokolostroda.pl

1. Anty 2012-02-16 15:43:52 (public-gprs***.centertel.pl) #13898 0:0 zgłoś

Żal dupe ci ściska i tyle na ten temat

2. Oks 2012-02-16 11:55:12 (***-***-***-***.ip.netia.com.pl) #13893 0:0 zgłoś

@ Anty: jebać to można ciebie psi wytrysku. Liżcie się dalej po dupach z Iławskimi wieśniakami którzy u was grają. A wypasają jeszcze krowy na pastwisku dumnie nazwanym przez was boiskiem?????

3. Anty 2012-02-15 21:50:09 (public-gprs***.centertel.pl) #13878 0:0 zgłoś

Dobra dobra Start na pełnej piździe zapierdziela w dzień w dzień treningi i na zmęczeniu was nawet zjechał biedaki ;)

4. ps 2012-02-15 21:26:42 (host-***-***-***-***.dynamic.mm.pl) #13876 0:0 zgłoś

dla niedowiarków Sokół-Motor Lubawa 5-2 start dobra drużyna ale tak naprawdę prawdziwy sparing był tylko w 1 połowie kiedy grały pierwsze drużyny, w drugiej start grał w większości tymi samymi zawodnikami a sokół zmienił wszystkich. Pozdrowienia dla niedowiarków TYLKO SOKÓŁ

5. Anty 2012-02-15 16:59:19 (public-gprs***.centertel.pl) #13861 0:0 zgłoś

Jebac Sokół "Tylko Start"

6. ponti 2012-02-15 08:12:39 (aha***.neoplus.adsl.tpnet.pl) #13818 0:0 zgłoś

...udowodnimi wam,ze brak wam obroncow? Do milego.

7. elo 2012-02-14 14:22:27 (***.***.***.***.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl) #13786 0:0 zgłoś

sokolowi brak dobrego napastnika do wspomocy Milka

8. Trójkolorowy 2012-02-13 17:06:39 (***.ostroda.vectranet.pl) #13725 0:0 zgłoś

9. mam racje 2012-02-13 13:54:19 (eqv***.neoplus.adsl.tpnet.pl) #13714 0:0 zgłoś

To astyd,zeby tak duze miasto jak Otroda nie miala czynnej strony fudbolowej.... I oni chca awansowac do 3 ligi,majac braki informatyczne,przeraza mnie to...

10. grzeczny 2012-02-12 19:28:56 (user-***-***-***-***.play-internet.pl) #13687 0:0 zgłoś

chłopak normalnie opisał mecz (bo ten opis ze strony sokoła to jakiś żart), to zaraz sypią się wiejskie mądrości speców od pługa

11. Anty 2012-02-12 18:49:56 (public***.xdsl.centertel.pl) #13682 0:0 zgłoś

Pierdzielicie słabi jesteście i tyle " Tylko Start"

12. parowiec 2012-02-12 13:05:27 (afpk***.neoplus.adsl.tpnet.pl) #13669 0:0 zgłoś

To was beda golic,szacunek do innych druzyn...) Jestescie silni tylko z nazwy.Pozdrawka.

13. Antypryk 2012-02-12 12:51:12 (rev***.lipowa.net) #13668 0:0 zgłoś

Sapcie sobie parowce :-) Pierwszy mecz , nowy trener. Spokojnie:-) jeszcze będziemy was golić w lidze :-)

14. oz 2012-02-12 12:10:59 (abzb***.neoplus.adsl.tpnet.pl) #13665 0:0 zgłoś

jak ktoś mówi o wypoczęciu w okresie przygotowawczym to tylko kompromituje sam siebie!!! :) głupia napinka internetowa u niektórych aż razi, wygrał start, mecz miał dwa oblicza, był to pierwszy sparing sokoła wiec o zgraniu też nie ma mowy, bo nowy trener musi poukładać zespół po swojemu i tyle. I tak najważniejsza jest liga!

15. jaja 2012-02-12 12:06:29 (afpk***.neoplus.adsl.tpnet.pl) #13664 0:0 zgłoś

W meczach sparingowych 2 ostatnich w sobote ,to wielka sciema!!!! .Jak zawodnicy moga wytrzymac 180 minut gry w tak niskiej temperaturze??? Pytanie do dzialaczy i trenera Huraganu Morag? to CUD!!!!!!!

16. darex 2012-02-12 11:53:39 (host-***-***-***-***.dynamic.mm.pl) #13661 0:0 zgłoś

Już tu kiedyś pisalem że Sikor w bramce to conajmniej dwie bramki stracone w jednym meczu, ale niektórzy mądrzy w tym miejscu pisali że jest dobry.... i na to wychodzi że wiosną będziemy grać co mecz ze strachem co tez Sikor z obroncami nawywijają....

17. kibic Sokola 2012-02-12 11:50:14 (afpk***.neoplus.adsl.tpnet.pl) #13659 0:0 zgłoś

a czemu nic nie ma o sparingu z S.Dzialdowo na stronie Sokola ???? ptam grzecznie.

18. tez bylem 2012-02-12 11:29:51 (afpk***.neoplus.adsl.tpnet.pl) #13656 0:0 zgłoś

...czy to ma znaczyc ,ze Sokol ma opanowane puszczanie goli ze stalych fragmentow gry???? nic nie rozumiem?!Pozdrawiam

19. kibic 2012-02-12 11:20:07 (***.***.***.***) #13654 0:0 zgłoś

start na zmeczeniu potrafil strzelic 3 bramki w 2 polowie ;) a tak wgl to dla sokola pierwszy powazny sparing wiec byli wypoczęci ;)

20. oz 2012-02-12 11:10:29 (abzb***.neoplus.adsl.tpnet.pl) #13653 0:0 zgłoś

nie wiem po co się odzywacie, skoro meczu nie widzieliście, ja również byłem na meczu i mam takie same odczucia jak josip, pierwsza połowa bardzo wyrównana, ale start ma świetnie opracowane stałe fragmenty i udało im się coś wcisnąć, a druga połowa to inny mecz - w sokole zeszła cała 11, a w starcie moze 1-2 zmiany i dopiero wtedy start zaczął swobodnie grać. Dlatego kto nie był na meczu niech nie opowiada farmazonów.

21. ... 2012-02-12 10:44:59 (router.abp.pl) #13650 0:0 zgłoś

było 0:4, aż sobie Start z litości samobója strzelił ;)

22. ... 2012-02-12 10:38:21 (***.olsztyn.vectranet.pl) #13649 0:0 zgłoś

josip ty chyba inny mecz ogladales...

23. uuuuu.... 2012-02-12 06:49:40 (afpk***.neoplus.adsl.tpnet.pl) #13647 0:0 zgłoś

cienko,cienko Sokolik ,a na deser macie ciezki pojedynek w rundzie wiosennej?

24. josip 2012-02-12 01:34:51 (***-***-***-***.adsl.inetia.pl) #13644 0:0 zgłoś

w pierwszej połowie wyrównany pojedynek sokół nawet przeważał a start miał kilka sytuacji na strzelenie goli po nieporozumieniach obrony sokoła z bramkarzem( bardzo słaby występ Sikory, kiedy ten chłopak zacznie rozmawiać w czasie meczu z obrońcami?) w drugiej połowie widać było że podstawowy skład sokoła nie ma wartościowych zmienników, młodzież szybko dostała baty (stracili 3 bramki)chociaż ambitną walką trochę odrobili i mecz skończył się 2:4 brakuje zgrania, dobry występ Pawła Szymańskiego, brak formy Marka Śnieżawskiego( szkoda że Sokół nie rozejrzał się na rynku transferowym za wartościowym napastnikiem sam Miłek awansu nie da . Zobaczymy jak sobie chłopaki poradzą w środę w sparingu w Ostródzie z Mrągowią mecz o 18:00 www.sokolostroda.pl jedyne źródło informacji o Sokole