Wyniki III ligi: Końcówka dla Startu, pewne Korsze i "Conca"

2011-10-22 21:09:10 Start Działdowo, Olimpia 2004 Elbląg, Huragan Morąg, MKS Korsze, Concordia Elbląg, Motor Lubawa, Mrągowia Mrągowo, Zatoka Braniewo

Piłkarze Startu cieszą się po golu w meczu z Motorem. Fot. Darek Buczyński / startdzialdowo.com

W najciekawszym i chyba najbardziej emocjonującym meczu 13. kolejki Start Działdowo pokonał u siebie 2:1 Motor Lubawa, strzelając gola w ostatniej minucie meczu. O wiele pewniej swoje spotkania wygrały MKS Korsze (5:1 z Czarnymi) i Concordia Elbląg (3:1 z Granicą). Bardzo dobre zawody w Braniewie rozegrał też morąski Huragan, który po zaciętym meczu ograł w Braniewie Zatokę 4:2. Ostatnie trafienie dla gości zaliczył Dariusz Boczko, jeszcze niedawno gracz "Zaty". Niespodziewanej porażki doznała z

• Start Działdowo - Motor Lubawa 2:1 (0:0)

1:0 - Ogrodowczyk (49), 1:1 - Chodowiec (75), 2:1 - Dąbkowski (90)

Start Działdowo - Motor Lubawa 2:1 (0:0) Start Działdowo - Motor Lubawa 2:1 (0:0) Start Działdowo - Motor Lubawa 2:1 (0:0) Start Działdowo - Motor Lubawa 2:1 (0:0) Start Działdowo - Motor Lubawa 2:1 (0:0)

Zobacz pełną galerię zdjęć: Start Działdowo - Motor Lubawa 2:1 (0:0)

• Zatoka Braniewo - Huragan Morąg 2:4 (2:2)

0:1 - Brzuziewski (2), 1:1 - Ł. Wolak (3 k), 1:2 - Żórański (15), 2:2 - Ł. Wolak (35 k), 2:3 - Płoszczuk (60), 2:4 - Boczko (90)

• Warmia Grajewo - Olimpia Zambrów 2:1 (1:1)

0:1 - Zubowski (37), 1:1, 2:1 - Mirwa (45, 75)

• Mrągowia Mrągowo - Orzeł Kolno 0:1 (0:1)

0:1 - Kotlewski (13)

• Concordia Elbląg - Granica Kętrzyn 3:1 (2:0)

1:0 - Drewek (20), 2:0 - Wiercioch (42), 3:0 - Kiełtyka (70), 3:1 - Nałysnyk (75 k)

• MKS Korsze - Czarni Olecko 5:1 (2:1)

1:0, 2:0 - Miller (2, 14), 2:1 - Bogdanowicz (29), 3:1 - Piwiszkis (52), 4:1 - Kozłowski (74), 5:1 - Bukowski (78)

Mecze niedzielne: Dąb Dąbrowa Białostocka - Olimpia 2004 Elbląg (14), Pogoń Łapy - ŁKS 1926 Łomża (15)

Źródło fotografii: stardziałdowo.com