Liga gra! - III liga - IV liga

Niedzielne wyniki: W III lidze wygrywali tylko goście, w IV pierwszy komplet Mazura

2011-10-02 18:01:12 Mazur Ełk, Daniel Potuszyński, Mrągowia Mrągowo, Zatoka Braniewo

Daniel Potuszyński, autor bramki, która dała Mazurowi pierwsze trzy punkty w sezonie. Fot. 90minut.pl / Mazur Ełk

W pięciu niedzielnych spotkaniach III i IV ligi w sumie padły tylko cztery bramki, a aż cztery z pięciu spotkań wygrali goście. Cenne punkty zdobyły grające "w kratkę" ekipy Mrągowii i Zatoki, a ełcki Mazur ugrał pierwszy komplet "oczek" w sezonie. Na premierowe zwycięstwo kibice Mazura musieli czekać aż 10 kolejek!