Wyniki III ligi: Start potwierdza klasę w Elblągu, Huragan rozbity w Zambrowie

2011-10-01 23:50:46 Start Działdowo, Olimpia 2004 Elbląg, Huragan Morąg, MKS Korsze, Concordia Elbląg

Ekipa Wojciecha Tarnowskiego robi się groźna dla każdego. Fot. Artur Szczepański

Fascynujące spotkanie odbyło się w sobotę w Elblągu. Miejscowa Olimpia 2004 prowadziła do przerwy 1:0, by ostatecznie przegrać z działdowskim Startem 2:3. Przynajmniej do niedzieli ekipa Wojciecha Tarnowskiego będzie dzięki temu liderem tabeli. Skompromitował się za to morąski Huragan, który w meczu z mistrzem ligi przegrywał 0:3 już po 30 minutach gry!

• Motor Lubawa - Pogoń Łapy 1:1 (0:1)

0:1 - Marczuk (23), 1:1 - Wrześniak (75)

• MKS Korsze - Concordia Elbląg 0:2 (0:0)

0:1 - Nadolny (48), 0:2 - Drewek (82)

• Olimpia 2004 Elbląg - Start Działdowo 2:3 (1:0)

1:0 - Kołosow (42), 1:1 - Korzeniewski (55), 1:2 - Ł. Łukaszewski (57), 1:3 - Dąbkowski (75 k), 2:3 - Baran (90 k)

Olimpia 2004: Hrynowiecki - Sierechan (63 Mierzejewski), Skierkowski, Śmigielski (84 Molga), R. Anuszek, Szawara, Kopycki, Czerniewski, Baran, Kołosow, Piotrowski (71 Styś)

Start: Jędrzejewski - S. Łukaszewski, Leszczyński (90 Marchlewski), Ł. Łukaszewski, Chądzyński, Dąbkowski, Zmora, Korzeniewski (83 Orzechowski), Kostewicz, Tomczak, Opałka (72 Falencki)

• Olimpia Zambrów - Huragan Morąg 3:0 (3:0)

1:0 - Piłatowski (11), 2:0 - Bujanowski (16), 3:0 - Kuczałek (30)

• ŁKS 1926 Łomża - Dąb Dąbrowa Białostocka 3:0 (1:0)

Mecze niedzielne: Czarni Olecko - Mrągowia Mrągowo (15), Granica Kętrzyn - Warmia Grajewo (15), Orzeł Kolno - Zatoka Braniewo (15)