News - Puchar Polski - I liga

Olimpia odpada po karnych. Arka płynie dalej

2011-09-21 20:13:18 Olimpia Elbląg, Arka Gdynia, Puchar Polski

Nie udało się elblążanom zrewanżować za ligową porażkę w Gdyni. W 1/16 finału Pucharu Polski Olimpia Elbląg uległa w rzutach karnych Arce Gdynia 1:3.

W regulaminowym czasie gry był remis 0:0.

• Olimpia Elbląg - Arka Gdynia 0:0

Karne: 0:1 - Kuklis, 0:1 - Pacan - poprzeczka, 0:1 - Arifović - obroniony, 1:1 - Sierant, 1:2 - Flis, 1:2 Szary - obroniony, 1:3 - Niedziela, 1:3 - Lubenow - obroniony;

Żółte kartki: Bartosiak, Staniek (Olimpia), Czoska, Jarzębowski, Arifović, Ivanovski (Arka);

Sędziował: Lyczmański (Bydgoszcz);

Olimpia: Stodoła - Wojciechowski, Pacan, Staniek, Szary - Kołodziejski, Muszalik, Lubenow, Kaczmarczyk, Banasiak (60 Bartosiak, 115 Sierant) - Iwan (73 Koczon)

Arka: Szlaga - Jarzębowski (57 Niedziela), Łągiewka, Jarun (67 Mazurkiewicz), Strzelecki - Czoska, Budziński, Kuklis, Arifović, Bułka (63 Flis) - Ivanovski

Wkrótce szersza relacja...

1. Mak. 2011-09-24 12:13:58 (ddz***.neoplus.adsl.tpnet.pl) #9279 0:0 zgłoś

Misiek jaki wynik wczorajszego meczu w Brzesku.Napisz jaki wynik bo nie słyszałem.Głosniej bo nic nie słychac.Pogadamy po waszym walnym zebraniu.Wtedy bedziesz sie smiał ale baranim głosem.

2. Misiek 2011-09-23 15:00:30 (host-***-***-***-***.olsztyn.mm.pl) #9252 0:0 zgłoś

Olimpia równia pochyła , ciekawie gdzie sie zatrzymaja czy na2 lidze czy na 3. Potem prawdziwe derby z ultras Braniewo ;D.

3. Maruder 2011-09-22 15:06:27 (user-***-***-***-***.play-internet.pl) #9238 0:0 zgłoś

Personalnie macie dobry zespół. Powinniście spokojnie się utrzymać w lidze jeśli dacie chłopakom trochę czasu na zgranie się. Przemeblowanie w przerwie między sezonami było ogromne, nie oczekujmy że od razu będziemy grać piękną piłkę i seryjnie po 3ptk. kasować. Trzeba czasu a będzie dobrze i dacie radę. Można tylko się zastanowić nad trenerem, jeśli zmiana to teraz. Pozdro nie powiem skąd bo zaraz napinka będzie

4. Olimpia 2011-09-22 11:24:21 (***.***.***.***) #9237 0:0 zgłoś

Jeżeli Olimpia to zespół nie na I ligę to po wczorajszym meczu stwierdzam że Arka to zespół nawet nie na II ligę. Po raz kolejny Olimpia była druzyną lepszą a przegrała. Uznanie dla kibiców Arki za przybycie w liczbie ok 300 o tak niekorzystnej godzinie. Doping gości na niskim poziomie , krótko mówiąc żenujący. Co do przyszłości Olimpii uważam że trzeba poczekać do końca rundy , jeszcze sporo meczów przed nami i pkt będą zdobyte.P.S. do Madoxa; Kim ty matołku jesteś?

5. OE 2011-09-22 10:48:04 (acsb***.neoplus.adsl.tpnet.pl) #9236 0:0 zgłoś

Ludzie, którzy wchodzili bez kart kibica jako ostatni mieli nr biletu 16xx. Myślę, że dobili do 1800. jeżeli byles na meczu slyszales jaki nr biletu wygral. Tych dzieciaczkw wokol stadionu, ktorzy szukali dymu nie liczylem;) dzieci, ktore przy pierwszej wiekszej akcji AG uciekali by do domu;]

6. AGfcBraniewo 2011-09-22 10:41:34 (abgo***.neoplus.adsl.tpnet.pl) #9235 0:0 zgłoś

Nie wiem gdzie ty widziales 2200 widzow. Napewno tyle nie bylo no chyba ze liczysz tych wszystkich napinaczy przy drodze i w oknach. TYLKO ARKA GDYNIA !!!!!

7. OE 2011-09-22 10:40:00 (***.***.***.***) #9234 0:0 zgłoś

Przestancie tu pisac te farmazony...spadna, bez walki, trener, zawodnicy.....popatrzcie sobie na wyniki beniaminkow z zeszlego sezonu w I lidze chodzi mi o Stroże i Nieciecze, wcale nie bylo lepiej a wrecz tak samo. Nie jeztescie kibicami skoro juz psioczycie na druzyne bo sie stara a nie wychodzi. Na pewno walcza, na pewno brakuje tych umiejetnosci, na pewno zespol jeszcze slabo zgrany i na pewno czy spadniemy czy nie dowiemy sie na koniec sezonu....poki co nie gadac/pisac glupot i kibicowac bo tak mozemy pomoc

8. cbff 2011-09-22 10:07:19 (afpd***.neoplus.adsl.tpnet.pl) #9233 0:0 zgłoś

olimpia powinna jeszcze pograc w 2 lidze tak z 4 lata

9. Obserwator 2011-09-22 09:06:08 (acsb***.neoplus.adsl.tpnet.pl) #9232 0:0 zgłoś

Co z tego, że Arka się broniła? Po 70 minucie OE opadła z sił i tyle. Mimo wszystko w pierwszej połowie powinni wsadzić coś dla pół rezerwowego składu Arki. Niestety nie życze źle jednak z obecnym skąłdem szanse na utrzymanie są marne. Widzów z OE około 1800 Widzów z AG około 400 Razem około 2200

10. Morąg zorientowany 2011-09-22 08:07:45 (cys***.internetdsl.tpnet.pl) #9231 0:0 zgłoś

Spadną z hukiem. i po co było sie pchać do I ligi. Tak to wyniki przynoszą wstyd .

11. pop 2011-09-22 00:22:32 (public-gprs***.centertel.pl) #9229 0:0 zgłoś

generalnie po Olimpii widac, ze ta druzyna caly czas sie tworzy. Indywidualne umiejetnosci niby wszyscy maja na poziomie, a jednak nie ma zespolu. I stad wyniki.

12. Kibic 2011-09-21 22:23:09 (***-***-***-***.adsl.inetia.pl) #9228 0:0 zgłoś

Olimpia była drużyną lepszą, mającą w pierwszej połowie 3 sytuacje 100 %. Niestety po przerwie nie było tak kolorowo, ponieważ zawodnicy Arki umiejętnie się BRONILI.

13. Madox 2011-09-21 22:00:07 (adbb***.neoplus.adsl.tpnet.pl) #9227 0:0 zgłoś

Kononczuk i Wesołowski najlepszy duet Polski :)

14. rolas z a8 2011-09-21 20:38:15 (host-***-***-***-***.olsztyn.mm.pl) #9224 0:0 zgłoś

Stało się!!! taki właśnie był prognostyk od tygodnia :)