Krótko - Inne

Gikiewicz wraca i strzela gola

2011-09-20 21:58:08 Łukasz Gikiewicz, Śląsk Wrocław

Po długiej przerwie spowodowanej kontuzją, pierwszy występ w nowym sezonie w barwach Śląska Wrocław zaliczył Łukasz Gikiewicz. Wychowanek Warmii Olsztyn strzelił jedyną bramkę dla wrocławian w meczu Młodej Ekstraklasy z Cracovią.

Udany powrót po kontuzji zaliczył Łukasz Gikiewicz. Napastnik Śląska Wrocław pojawił się na boisku w drugiej połowie meczu z Cracovią Kraków w 7. kolejce Młodej Ekstraklasy i zdobył gola. Jego trafienie dało gospodarzom zwycięstwo 1:0.

To dopiero pierwszy występ wychowanka Warmii Olsztyn w tym sezonie. W kwietniu nabawił się poważnej kontuzji, która wyeliminowała do z gry na kilka miesięcy.