Mrągowia przegrywa trzeci raz z rzędu, Motor wygrywa piąty raz z kolei

2011-09-09 23:51:18 Mrągowia Mrągowo, Motor Lubawa

Lubawianie cieszą się po golu w meczu z Mrągowią. Fot. Błażej Urbański

Już trzeci raz z rzędu Mrągowia Mrągowo prowadząc przed przerwą przegrywa spotkanie. Tym razem, w meczu otwierającym 6. kolejkę III ligi, mrągowianie ulegli 2:1 (0:1) lubawskiemu Motorowi, który niezależnie od innych wyników pozostanie liderem tabeli.

Piłkarze z Mrągowa prowadzili po golu Mateusza Stachelka w pierwszej połowie.

Po przerwie gospodarze wzięli się do roboty i wyszli na prowadzenie - wyrównał Piotr Piceluk, a gola na 2:1 dołożył Bazyli Jabłonowski.

Dla Mrągowii to czwarta w sezonie i trzecia z rzędu porażka. W zupełnie innych nastrojach są piłkarze Motoru, którzy wygrali po raz piąty z rzędu. Jak na razie lubawianie punkty zgubili tylko w 1. kolejce i niezależnie od innych weekendowych wyników pozostaną liderem tabeli.