Krótko - III liga - V liga

Sparing: Orlęta Reszel - Granica Kętrzyn 2:1 (2:0)

2011-08-09 13:15:10 Orlęta Reszel, Granica Kętrzyn

Orlęta Reszel pokonały Granicę Kętrzyn 2:1 (2:0) w rozegranym w sobotę w Reszlu meczu kontrolnym. Dla obu zespołów był to ostatni sparing przed rozpoczęciem ligi.

W pierwszej połowie Orlęta stworzyły sobie kilka dobrych okazji do zdobycia gola, wykorzystując dwie z nich. Najpierw Daniel Wójcik zdobył bramkę strzałem z rzutu wolnego, a kilkanaście minut później Mateusz Kozoń skutecznie dobił strzał Gaspara Jaśkiewicza.

W drugiej części gry Granica zaatakowała odważniej i to ona kilka razy zagroziła bramce gospodarzy. Jedyną bramkę dla kętrzynian zdobył Szymon Nałysnyk.

Obie drużyny w weekend rozpoczynają zmagania w lidze. Granica zagra u siebie z Czarnymi Olecko, a Orlęta podejmą Wilczka Wilkowo.

• Orlęta Reszel - Granica Kętrzyn 2:1 (2:0)

1:0 - Wójcik, 2:0 - Kozoń, 2:1 - Nałysnyk

Orlęta: Prusinowski (46 Doborzyński) - Bochno, Schwesig, Adamiak, D. Wójcik - Jaśkiewicz (46 C. Ślązak), S. Pawlak, Zaleśkiewicz, Romańczuk (75 Majchrzak), Wiensław - Kozoń (65 K. Jankiewicz);

Granica: Barwicki (60 Lipka) - Wojnicki, Wepa, Fiodorowicz, Rałowiec (75 Sobczuk), Połeć M., Kłosowski (46 P. Bijata), Żukowski, Piątkowski, Nałysnyk, Szmelc

źródło: sport.wm.pl