Krótko - III liga - IV liga - Sparingi

Sparing: Błękitni Pasym - Mrągowia Mrągowo 2:3

2011-08-01 14:20:39 Błękitni Pasym, Mrągowia Mrągowo

W drugim przedsezonowym sparingu Błękitni Pasym ulegli 2:3 III-ligowej Mrągowii.

Gospodarze ulegli III-ligowej Mrągowii, mimo, że prowadzili już 2:0. Bramki dla pasymian strzelali Mateusz Różowicz i Sebastian Łukaszewski z karnego.

W 44 min. czerwoną kartką ukarany został kapitan gospodarzy Marcin Gołębiewski. Na boisku zastąpił go Sebastian Łukaszewski, lecz po przerwie "Gołąb" wrócił na plac gry.

Błękitni: (I połowa) Malanowski - Stalmach (10 Domżalski), Pilski, Magnuszewski, Widuto - Foruś, Pietrzak, Rytelewski - Gołębiewski (44 S. Łukaszewski) - Różnowicz, M. Nosowicz; (II połowa) Bukowiecki - Domżalski, Pilski (60 Łączyński), Magnuszewski, Widuto - D. Kruczyk, Rytelewski, B. Nosowicz - S. Łukaszewski - Różowicz (60 M. Łukaszewski), Gołębiewski (60 M. Nosowicz).