Krótko - V liga - Sparingi

DKS deklasuje w sparingach

2011-08-01 14:06:44 DKS Dobre Miasto, Granica Bezledy, Błękitni Orneta

W przedostatnim i ostatnim meczu kontrolnym przed nowym sezonem DKS Dobre Miasto rozgromił 6:1 Błękitnych Orneta i pewnie ograł Granicę Bezledy 5:2.

W pierwszym meczu na listę strzelców trzy razy wpisał się Jarosław Waszkiel, dwa razy Mariusz Kaczerski, a jedno trafienie zaliczył Dariusz Radziszewski Radziszewski.

W meczu z Granicą DKS już do przerwy prowadził natomiast 3:0 po golach Michała Witkowskiego, Pawła Chomeja i Mateusza Jurczaka. Po przerwie obudziliśmy się gracze z Bezled, którzy strzelili dwie bramki, ale końcówka znowu należała do podopiecznych Waldemara Wolskiego. Najpierw po strzale głową do siatki trafił Radziszewski, a kropką nad "i" było piękne uderzenie zza pola karnego Marcina Kryńskiego.