forBet promocja

News - III liga

Zmiany kadrowe w GKS-ie Wikielec

2024-07-04 18:24:41 GKS Wikielec

Lukáš Kubáň. Fot. gkswikielec.pl

Lukáš Kubáň. Fot. gkswikielec.pl

Od poniedziałku nad formą pracują piłkarze GKS-u Wikielec, których prowadzi Damian Jarzembowski. Szkoleniowiec miał propozycję pracy w Stomilu, ale ostatecznie postawił na stabilność zatrudnienia i montuje zespół na drugi sezon z rzędu w III lidze.

Pierwszym poważnym wzmocnieniem zespołu został Czech Lukáš Kubáň, który w ostatnich dwóch latach grał w Stomilu. To doświadczony obrońca i wniesie do zespołu dużo dobrego. Do klubu powrócił Michał Kwiatkowski, który ostatnio grał na boiskach IV ligi, ze wspomnianą wcześniej Polonią wywalczył awans. Wychowanek Jezioraka Iława w barwach GKS-u wcześniej grał łącznie przez trzy lata.

Od doświadczonych zawodników będzie mógł się uczyć 18-letni Julian Kolbus, który ostatnio grał w Lechu Rypin, a wcześniej piłkarskiego rzemiosła uczył się w Wiśle Płock.

Z Wikielca odeszli: Maddox Sobociński, Paweł Rutkowski, Jakub Bojar, Dawid Kalisz, Mateusz Sobotka, Arkadiusz Kuciński, Patryk Rosoliński, Eryk Filipczyk oraz Oskar Kordykiewicz.

Zmiany nastąpiły także w sztabie szkoleniowym. Nowym kierownikiem został Krystian Knobelzdorf, który zastąpił Bogdana Nerowskiego, który przeszedł na zasłużoną emeryturę. DO GKS-u dołączył także Michał Kamiński, trener przygotowania motorycznego i fizjoterapeuta.

Przed trenerem Jarzembowskim spore wyzwanie budowania kadry na kolejny ciężki sezon w III lidze. GKS na początek zagra sparing w Bydgoszczy z miejscowym III-ligowym Zawiszą. Rywali prowadzi były trener Stomilu - Adrian Stawski.

rys

Komentarze

 1. Polska C 2024-07-05 19:43:23 (***.***.***.***) #79329 0:0 zgłoś

  Gwiazdor na 4 poziomie rozgrywek ? Hmm z drugiej strony w tym województwie nie ma klubu na wyższym szczeblu , dramat jakiś ..

 2. Kibic 2024-07-04 18:47:02 (***.***.***.***) #79327 0:0 zgłoś

  Kuban wielka zakompleksiona gwiazda będą jeszcze narzekać na tego przereklamowa nego gwiazdora.

Dodaj swój komentarz

        
 #### # #  # 
#  # # #  # 
#   # #  # 
# ### # #  # 
#  # # #  # 
 #### # ####