News - Puchar Polski

Powtórka w finale Wojewódzkiego Pucharu Polski

2024-05-30 11:41:37 Wojewódzki Puchar Polski, Tęcza Biskupiec, Concordia Elbląg

Tęcza Biskupiec zagra w finale Wojewódzkiego Pucharu Polski. Fot. Łukasz Szymański

Poznaliśmy finalistów Wojewódzkiego Pucharu Polski. W finale zagra ponownie Tęcza Biskupiec z Concordią Elbląg.

Concordia Elbląg wygrała na wyjeździe 2:1 ze Startem Nidzica. Tęcza Biskupiec pokonała u siebie 3:1 Znicza Biała Piska.

Tym samym będziemy mieli powtórkę z finału z 2023 roku. Wtedy w Biskupcu wygrała Concordia.

Finał zaplanowano na 22 czerwca 2024 roku. WMZPN zna już miejsce finału, będzie to najprawdopodobniej Ostróda.