forBet promocja

News - III liga

W Bełchatowie GKS zagra z GKS-em

2024-05-10 09:46:25 GKS Bełchatów, GKS Wikielec, Damian Jarzembowski

Kacper Kondracki. Fot. gkswikielec.pl

Kacper Kondracki. Fot. gkswikielec.pl

GKS Wikielec nie zmienił szkoleniowca. W meczu przeciwko GKS-owi Bełchatów na ławce zasiądzie nadal Damian Jarzembowski. Przed trenerem ciężkie zadanie utrzymania zespołu w III lidze.

ZAŁÓŻ KONTO W FORBET I SKORZYSTAJ Z BONUSÓW NA START: DO 1100 PLN ZAKŁADU BEZ RYZYKA, DO 2050 PLN BONUSU OD 1. DEPOZYTU, ORAZ 30 DNI GRY BEZ PODATKU.

Początek rundy wiosennej nie wskazywał na to, że zespół z Wikileca będzie pod koniec sezonu w bardzo ciężkiej sytuacji w tabeli. Zespół zajmował bezpieczne miejsce i regularnie punktował. Przyszedł jednak poważny kryzys, czyli trzy porażki z rzędu i zdobyty jeden punkt na cztery spotkania i pojawił się poważny problem. Do tego rywalom nie pomaga Stomil Olsztyn, który spadając do III ligi, spycha kolejny zespół do IV ligi.

W tym momencie właśnie dlatego GKS znajduje się na pozycji spadkowej. Po ostatnim meczu, przegranym 0:3, z Jagiellonią II Białystok szkoleniowiec Damian Jarzembowski oddał się do dyspozycji zarząd. Władze III-ligowca ani przez moment nie myśleli pozbywać się trenera, do sztabu dołączyli za to Remigiusza Sobocińskiego.

- Dziękuję za takie wsparcie, bez wątpienia przyda się ono. To pozytywne zjawisko, że szkoleniowiec może liczyć na taki gest ze strony klubu - mówi Damian Jarzembowski. - Bądźmy jednak z sobą szczerzy - to dalej nie rozwiązuje w pełni naszego problemu, którym jest tak znikoma liczba punktów na koncie. A ta bierze się ze słabszej gry i braku skuteczności. I właśnie teraz mamy szansę, aby rozwiązać ten problem. Traktuję to jako nowe wyzwanie, jako mój nowy początek w klubie z Wikielca. Mamy jasny plan punktować w kolejnych meczach. Tylko tak grając zachowujemy szansę na utrzymanie.

Problemy GKS-u Wikielec wynikają także z kłopotów kadrowych. Ostatnio szkoleniowiec nie mógł skorzystać z sześciu zawodników, a w ostatnim meczu urazu nabawił się Sebastian Szypulski.

W najbliższym meczu GKS o punkty powalczy w Bełchatowie z miejscowym… GKS-em. Spotkanie zaplanowano na sobotę (11 maja) o godzinie 17:00.

Kursy na spotkanie w forBET:

 • Wygra GKS Bełchatów: 1,55
 • Remis: 3,90
 • Wygra GKS Wikielec: 5,30

INFORMACJE O BUKMACHERZE ORAZ PROMOCJE W FORBET

rys

Komentarze

Artykuł nie został jeszcze skomentowany - możesz być pierwszą osobą!

Dodaj swój komentarz

           
###### ###### #  # 
#   #    # # 
##### #####  ##  
#   #    ##  
#   #    # # 
#   ###### #  #