forBet promocja

News - III liga

GKS Wikielec wrócił na zwycięską ścieżkę

2024-04-12 10:07:29 GKS Wikielec, Warta Sieradz, Damian Jarzembowski

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Fot. gkswikielec.pl

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Fot. gkswikielec.pl

GKS Wikielec wrócił na zwycięską ścieżkę w rozgrywkach III ligi. Podopieczni Damiana Jarzembowskiego w ostatnim spotkaniu wygrali z Victorią Sulejówek, a teraz przed własną publicznością zagrają z Wartą Sieradz.

ZAŁÓŻ KONTO W FORBET I SKORZYSTAJ Z BONUSÓW NA START: DO 1100 PLN ZAKŁADU BEZ RYZYKA, DO 2050 PLN BONUSU OD 1. DEPOZYTU, ORAZ 30 DNI GRY BEZ PODATKU.

GKS Wikielec do ostatniej kolejki miał za sobą dwie porażki z rzędu. Była obawa, że do III-ligowca, który walczy o utrzymanie wkradł się większy kryzys, ale bardzo szybko został zażegnany. W poprzednim tygodniu GKS grał na wyjeździe z Victorią Sulejówek i przywiózł do Wikielca komplet punktów. Bramkę na wagę kompletu punktów strzelił Sebastian Szypulski.

- To był bardzo trudny mecz - mówił po meczu Damian Jarzembowski, trener GKS-u. - Chcieliśmy jak najlepiej zabezpieczyć naszą bramkę i czekać na swoje szanse. Z jednej takiej akcji wyciągnęliśmy maksa, bo strzeliliśmy gola po rzucie karnym. Całą drużyna pokazała charakter i uniestępliwość.

W ostatnim meczu urazu doznał Mateusz Jajkowski, być może z Wartą Sieradz dostępni będą Michał Jankowski oraz Patryk Rosoliński. Do końca roku zespołowi nie pomoże już Maddox Sobociński. Napastnik zerwał więzadła krzyżowe przednie i poboczne w lewym kolanie. Zawodnik jest już po operacji.

Początek spotkania w sobotę o godzinie 14:00.

Kursy na spotkanie w forBET:

 • Wygra GKS Wikielec: 2,10
 • Remis: 3,65
 • Wygra Victoria: 2,95

INFORMACJE O BUKMACHERZE ORAZ PROMOCJE W FORBET

 

rys

Komentarze

Artykuł nie został jeszcze skomentowany - możesz być pierwszą osobą!

Dodaj swój komentarz

           
 #### ###### ##### 
#   #   #  # 
 #### ##### ##### 
   # #   #  # 
#  # #   #  # 
 #### ###### #####