Liga gra! - Kobiety

Kapitalny początek wiosny GKS-u Wikielec

2024-03-03 00:19:52 GKS Wikielec, Świt Nowy Dwór Mazowiecki

GKS Wikielec wygrał ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki. Fot. gkswikielec.pl

Piłkarze GKS-u Wikielec znakomicie rozpoczęli rundę wiosenną III ligi. Przed własną publicznością pokonali 4:1 Świt Nowy Dwór Mazowiecki. GKS wbił rywalom aż cztery gole!

Trener Damian Jarzembowski przed startem rundy wiosennej przyznał, że aktualnie posiada najlepszą kadrę zespołu od kiedy rozpoczął pracę w III-ligowcu. Jest tym samy spora nadzieja na to, że GKS w tym sezonie utrzyma dla Wikielca trzecią ligę. Dotychczas zawsze było tak, że gdy GKS awansował to za moment wracał do IV ligi.

Spotkanie ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki nie rozpoczęło się obiecująco. Goście wyszli na prowadzenie już w piątej minucie spotkania. Szybko do wyrównania doprowadził jednak Maddox Sobociński. Po przerwie gospodarzy do wygranej poprowadził Dawid Kalisz, który pojawił się na boisku w przerwie spotkania. Były piłkarz Stomilu Olsztyn strzelił dwa gole. Wynik meczu w ostatniej minucie spotkania ustalił Mateusz Jajkowski.

W kolejnym spotkaniu GKS Wikielec zagra na wyjeździe z Pilicą Białobrzegi.

• GKS Wikielec - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 4:1 (1:1)

0:1 - Wiśniewski (5), 1:1 - Sobociński (13), 2:1, 3:1 - Kalisz (67, 83), 4:1 - Jajkowski (90)

GKS: Rutkowski - Jajkowski, Kacperek, Jackowski, Jankowski (77 Kuciński), Otręba, Szypulski, Rosoliński (68 Krasouski), Kordykiewicz (46 Kalisz), Sobociński (83 Kondracki), Szmydt