News - II liga - III liga - IV liga - V liga - Sparingi

"Weekendowe sparingi" z udziałem naszych drużyn (26-28 stycznia 2024 r.)

2024-01-27 21:37:36 Stomil Olsztyn, Olimpia Elbląg, GKS Wikielec, Mrągowia Mrągowo, Polonia Lidzbark Warmiński, Granica Kętrzyn, Wigry Suwałki, DKS Dobre Miasto, Naki Olsztyn, Jeziorak Iława, Warmia Olsztyn

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Fot. Łukasz Kozłowski

Stomil Olsztyn wygrał nad Zatoką Perską, Olimpia Elbląg nie rozegrała sparingu, GKS Wikielec wygrał dwa mecze. Tak w skrócie wyglądały sparingi w tym weekendzie, reszta wyników znajdziecie poniżej.

Stomil Olsztyn rozegrał drugie spotkanie w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Tym razem olsztynianie pokonali 2:1 wicelidera miejscowej trzeciej ligi Al-Dahra FC

• Al-Dahra FC - Stomil Olsztyn 1:2 (1:0)

1:0 - ? (28), 1:1 - Florek (78), 1:2 - Retlewski (85)

Olimpia Elbląg miała rozegrać sparing z III-ligową Jagiellonią Białystok. Mecz jednak nie doszedł do skutku. Rywale mający problemy kadrowe odwołali swój przyjazd do Elbląga.

GKS Wikielec rozegrał jednego dnia dwa sparingi. Spotkania trwały 2 x 30 minut. Ekipa prowadzona przez Damiana Jarzembowskiego odniosła dwa zwycięstwa. Najpierw GKS wygrał 2:1 Tłuchowią Tłuchowo, a następnie 3:1 z Lechem Rypin. GKS w tych spotkaniach wystąpił osłabiony. Z powodu drobnych urazów nie zagrali Dawid Kalisz i Mateusz Szmydt. Z kolei Michała Jankowskiego zatrzymały obowiązki służbowe, zaś Mateusza Sobotę obowiązki edukacyjne.

• Tłuchowia Tłuchowo - GKS Wikielec 1:2

0:1 - Jajkowski (12 k), 0:2 - Kordykiewicz (39), 1:2 - ? (42)

• Lech Rypin - GKS Wikielec 1:3 (0:2)

0:1, 0:2 - Sobociński (10, 30), 0:3 - Kordykiewicz (52), 1:3 - ? (59)

Mrągowia Mrągowo wygrała swoje drugie spotkanie sparingowe w okresie przygotowawczym do rundy wiosennej forBET IV ligi. Tym razem podopieczni Mariusza Niedziółki pokonali lidera IV ligi Polonię Lidzbark Warmiński. Spotkanie trwało 120 minut (4 x 30).

• Mrągowia Mrągowo - Polonia Lidzbark Warmiński 2:1

Gole: Fronczak, Skonieczka - Shinonaga

Znicz Biała Piska rozegrał dwa spotkania spotkania sparingowe w Kolnie. Każde ze spotkań trwało 45 minut. Znicz przegrał 1:3 z Mamrami Giżycko i zremisował 1:1 z Orłem Kolno.

• Granica Kętrzyn - Orlęta Reszel 4:0
  • Wigry Suwałki - Rominta Gołdap 12:1
  • Tęcza Biskupiec - Pisa Barczewo 2:2
  • DKS Dobre Miasto - Naki Olsztyn 12:1
  • Olimpia Olsztynek - Orzeł Janowiec Kościelny 2:1
  • Jeziorak Iława - Sparta Brodnica 2:0
  • Start Nidzica - Motor Lubawa 0:1
  • Stomil II Olsztyn - Błękitni Pasym 6:0