forBet promocja

Liga gra! - III liga

GKS tylko zremisował z Legią II

2023-10-29 10:37:36 GKS Wikielec, Legia II Warszawa

GKS Wikielec zremisował 1:1 z Legią II Warszawa. Fot. gkswikielec.pl

GKS Wikielec zremisował 1:1 z Legią II Warszawa. Fot. gkswikielec.pl

Piłkarze GKS-u Wikielec mogą czuć spory niedosyt po sobotniej rywalizacji z Legią II Warszawa. Podopieczni Damiana Jarzembowskiego tylko zremisowali, ale jako pierwsi objęli prowadzenie i mieli sporo szans na podwyższenie wyniku.

Gospodarze rozegrali bardzo dobrze pierwszą połowę, po której powinni prowadzić o wiele wyżej. Pierwszy wynik spotkania mógł otworzyć w 13. minucie Hubert Otręba, ale piłkę po strzale głową została wybroniona przez bramkarza Legii. Następnie w poprzeczkę Dawid Kalisz. GKS na prowadzenie wyszedł w 37. minucie spotkania za sprawą Patryka Rosolińskiego, który wykorzystał szybką kontrę.

Po przerwie Legia II trenowana przez Piotra Jacka (były trener Sokoła Ostróda i Stomilu Olsztyn) grała zdecydowanie lapiej. Efektem była bramka w 74 minucie, którą zdobył Cyprian Pchełka. Gospodarze mieli jednak więcej sytuacji podbramkowych i minimum jedną powinni strzelić. Dlatego w Wikielcu po meczu czuć było spory niedosyt, bo można było zgarnać komplet punktów, a tak GKS zremisował piąty raz w tym sezonie.

W kolejnym spotkaniu GKS zagra na wyjeździe w Łowiczu z Pelikanem.

 • GKS Wikielec - Legia II Warszawa 1:1 (1:0)

1:0 - Rosoliński (37), 1:1 - Pchełka (74)

GKS: Rutkowski - Jajkowski, Kacperek (43 Krasouski), Jackowski, Jankowski, Otręba (83 Klimek), Szypulski (83 Licznerski), Rosoliński, Kordykiewicz (67 Filipczyk), Sobociński (83 Dąbrowski), Kalisz

rys

Komentarze

Artykuł nie został jeszcze skomentowany - możesz być pierwszą osobą!

Dodaj swój komentarz

          
#####  #### ##### 
#  # #  #  #  
#  # #  #  #  
#  # #  #  #  
#  # #  #  #  
#####  ####  #