Emocjonująca końcówka w Wikielcu. 3 zwycięstwo GKS-u

2023-09-29 23:00:22 -

GKS Wikielec. Fot. gkswikielec.pl

Piłkarze GKS-u Wikielec wywalczyli bardzo ważne trzy punkty w rozgrywkach III ligi. Podopieczni Damiana Jarzembowskiego pokonali przed własną publicznością 2:1 ligowego sąsiada Legionovię Legionowo.

Pierwsza gola GKS zdobył kilka minut przed przerwą. Swojego szóstego gola w tym sezonie strzelił najlepszy strzelec drużyny z Wikielca - Oskar Kordykiewicz. Gdy wydawało się, że gospodarze spokojnie dowiozą komplet punktów to Legionovia doprowadziła do remisu. GKS odpowiedział błyskawicznie i wywalczył rzut karny. W polu karnym sfaulowany został Patryk Rosoliński, a “jedenastkę” na bramkę zamienił Michał Jankowski.

W następnej kolejce GKS Wikielec zagra na wyjeździe z rezerwami Jagiellonii Białystok.

• GKS Wikielec - Legionovia Legionowo 2:1 (1:0)

1:0 - Kordykiewicz (42), 1:1 - Dudek (86), 2:1 - Jankowski (88 k)

GKS: Rutkowski - Jajkowski, Krasouski, Jackowski, Jankowski, Szypulski (87 Licznerski), Filipczyk, Rosoliński, Kordykiewicz (87 Nowicki), Sobociński (79 Dąbrowski), Kalisz (69 Wacławski)