forBet promocja

News - II liga

Lider przyjedzie do Olsztyna

2022-11-04 11:12:14 -

Stomil Olsztyn. Fot. Łukasz Kozłowski

Stomil Olsztyn. Fot. Łukasz Kozłowski

Bardzo ciekawe spotkanie czeka nas w poniedziałek na stadionie Stomilu, gdzie „Duma Warmii” podejmie lidera z Kołobrzegu. Czy Stomil przedłuży serię zwycięstw i pokona rewelacyjnego beniaminka? Sprawdźmy, jak nadchodzący mecz w Tarnobrzegu widzi nasz partner, czyli zakłady bukmacherskie forBET?

ZAŁÓŻ KONTO W FORBET I SKORZYSTAJ Z BONUSÓW NA START: DO 1100 PLN ZAKŁADU BEZ RYZYKA, DO 2050 PLN BONUSU OD 1. DEPOZYTU, ORAZ 30 DNI GRY BEZ PODATKU.

RYWAL STOMILU: KOTWICA KOŁOBRZEG

3 mecze i 3 zwycięstwa po bramkach w doliczonym czasie gry – czegoś takiego kibice piłkarscy w Polsce chyba nigdy nie widzieli. Kibice w Olsztynie z pewnością liczą na kolejny udany mecz, jednak Stomilowi na pewno łatwo nie będzie, bo podejmie on lidera drugiej ligi. Kotwica Kołobrzeg jest rewelacją pierwszej połowy sezonu i przez zdecydowaną większość jego trwania plasuje się na pierwszym miejscu stając się jednym z głównych kandydatów do awansu. Ostatnie tygodnie to jednak zadyszka i tylko 2 punkty w 3 poprzednich meczach, co wykorzystały Polonia Warszawa i KKS Kalisz, które zmniejszyły stratę punktową do klubu z Kołobrzegu. Na ten moment Kotwica zajmuje 1 miejsce w tabeli z dorobkiem 37 punktów i bilansem bramkowym 28:14, co czyni z niej nie tylko najlepiej punktujący, ale też najlepiej broniący zespół w drugiej lidze. Oba kluby grały ze sobą do tej pory dwa razy – w 2008 roku w Pucharze Polski wygrała Kotwica (3:0), natomiast na inaugurację w Kołobrzegu padł remis 0:0.

Do poniedziałkowego meczu Stomil przystąpi osłabiony brakiem aż 3 zawodników pauzujących za nadmiar żółtych kartek – po 4 napomnienia mają w tej chwili Bartosz Florek i Igor Kośmicki, natomiast aż 8 razy ukarany został Filip Wójcik. Takiego problemu w poniedziałek nie będzie miał za to trener Kotwicy, który prawdopodobnie będzie mógł skorzystać ze wszystkich swoich graczy.

FORBET: JAKIE SĄ KURSY NA MECZ STOMIL OLSZTYN – KOTWICA KOŁOBRZEG?

 • Wygrana Stomilu: 2,80
 • Remis: 3,40
 • Wygrana Kotwicy: 2,33
 • Stomil wygra lub zremisuje: 1,48
 • Powyżej 2,5 bramki: 1,91
 • Poniżej 2,5 bramki: 1,80
 • Obie strzelą: 1,75
 • Remis do przerwy: 2,09
 • Stomil wygra przynajmniej jedną połowę: 1,92
 • Stomil wygra 1. połowę: 3,45

ZAŁÓŻ KONTO W FORBET, SKORZYSTAJ Z BONUSÓW STARTOWYCH I OBSTAW WYNIK MECZU STOMIL OLSZTYN – KOTWICA KOŁOBRZEG.

rys

Komentarze

 1. Fan 2022-11-06 09:21:01 (***.***.***.***) #77393 0:0 zgłoś

  Padlina z olsztyna

Dodaj swój komentarz

           
#  # #### ###### 
#  # #  #   # 
#  # #  #  #  
# ## # #  #  #  
## ## #  # #   
#  # #### ######