forBet promocja

News - III liga

III liga: Concordia w końcu wygra? U siebie grają z Ursusem

2022-09-23 12:24:04 Concordia Elbląg, Sokół Ostróda

Concordia Elbląg zagra u siebie z Ursusem Warszawa. Fot. Rafał Kadłubowski / concordia.elblag.pl

Concordia Elbląg zagra u siebie z Ursusem Warszawa. Fot. Rafał Kadłubowski / concordia.elblag.pl

Nie było niespodzianki w derbowym starciu w Ostródzie – Sokół wygrał swój trzeci mecz z rzędu, z kolei Concordia wciąż zamyka ligową tabelę. Czy sytuacja ulegnie zminie w najbliższych dniach? Sprawdźmy, jak spotkania Sokoła i Concordii w ramach 9. kolejki III ligi widzi forBET, czyli partner naszego portalu.

ZAŁÓŻ KONTO W FORBET I SKORZYSTAJ Z BONUSÓW NA START: DO 1 100 PLN ZAKŁADU BEZ RYZYKA, 2050 PLN BONUSU OD 2. DEPOZYTU ORAZ GRY BEZ PODATKU PRZEZ 30 DNI OD REJESTRACJI. RYWAL SOKOŁA: ŁKS II ŁÓDŹ

Kolejny rywal w dołku stanie naprzeciw rozpędzonego Sokoła Ostróda. ŁKS II Łódź jest w tym sezonie w kiepskiej dyspozycji i od wygranej na inaugurację z Concordią nie potrafił powtórzyć tego wyniku i nie wygrał żadnego z siedmiu kolejnych spotkań zaliczając 2 remisy i aż 5 porażek. Po 8 kolejkach rezerwy pierwszoligowca zajmują dopiero 16 miejsce w tabeli z dorobkiem 5 punktów i bilansem bramkowym 9:15, dlatego Sokół z pewnością może myśleć o kolejnym korzystnym wyniku po zmianie na stanowisku trenera. Z drugiej strony, przerwa na mecze reprezentacji obejmuje także poziom pierwszej ligi, dlatego chcąc ratować sytuację klubowego zaplecza ŁKS może wystawić do gry mocniejszy skład wsparty piłkarzami z pierwszej drużyny. Jak będzie w rzeczywistości? Przekonamy się o tym na mniej więcej godzinę przed pierwszym gwizdkiem, kiedy poznamy składy obu zespołów.

Pozostając przy sytuacji kadrowej warto wspomnieć o zawodnikach, którzy w tym starciu na pewno nie zagrają. Sokół do Łodzi wybiera się osłabiony brakiem dwóch podstawowych graczy, czyli Mateusza Musińskiego i Jakuba Mysiorskiego, którzy będą pauzować z 4 napomnienia, z kolei w ŁKS-ie z tego samego powodu nieobecny będzie doświadczony obrońca Aleksander Ślęzak.

FORBET: JAKIE SĄ KURSY NA MECZ ŁKS II ŁÓDŹ – SOKÓŁ OSTRÓDA?

 • Wygrana Sokoła: 4.20
 • Remis: 3.80
 • Wygrana ŁKS-u II: 1.70
 • Sokół wygra lub zremisuje: 1.99
 • Sokół przegra lub zremisuje: 1.17

ZAŁÓŻ KONTO W FORBET, SKORZYSTAJ Z BONUSÓW STARTOWYCH I OBSTAW WYNIK MECZU ŁKS II ŁÓDŹ – SOKÓŁ OSTRÓDA.

RYWAL CONCORDII: URSUS WARSZAWA

Nieco trudniejsze w teorii zadanie stoi przed szukającą premierowego zwycięstwa Concordią, która na swoim stadionie podejmie Ursusa Warszawa. „Traktorki” to w tym sezonie prawdziwi królowie remisów, bo na 8 meczów aż pięciokrotnie dzielili się punktami ze swoimi rywalami (mają aktualnie serię 4 remisów) – poza tym raz wygrali (3:2 z Bronią Radom) i dwa razy ponieśli porażkę (0:3 ze Świtem NDM oraz 1:2 z Mławianką Mława). Na tą chwilę Ursus zajmuje 13 miejsce w tabeli z dorobkiem 8 punktów i bilansem bramkowym 12:15.

O ile Sokół i ŁKS II będą musieli radzić sobie bez zawodników pauzujących za kartki, tak Concordia i Ursus to najbliższego spotkania wyjdą w pełnych składach (wykluczając ewentualne kontuzje). W szeregach zespołu z Elbląga żółte kartki obejrzeli ostatnio Mariusz Pelc oraz Hubert Szramka, jednak były to trzecie napomnienia i teraz będą musieli oni pilnować się, żeby nie wypaść na następne spotkanie.

FORBET: JAKIE SĄ KURSY NA MECZ CONCORDIA ELBLĄG – URSUS WARSZAWA?

 • Wygrana Concordii: 3.00
 • Remis: 3.60
 • Wygrana Ursusa: 2.05
 • Concordia wygra lub zremisuje: 1.64
 • Concordia przegra lub zremisuje: 1.31

ZAŁÓŻ KONTO W FORBET, SKORZYSTAJ Z BONUSÓW STARTOWYCH I OBSTAW WYNIK MECZU CONCORDIA ELBLĄG – URSUS WARSZAWA.

rys

Komentarze

Artykuł nie został jeszcze skomentowany - możesz być pierwszą osobą!

Dodaj swój komentarz

           
##### ###### #  # 
#  # #   #  # 
#  # ##### #  # 
##### #   # ## # 
#  # #   ## ## 
#  # ###### #  #