Olimpia Elbląg przegrała na własnym stadionie

2022-04-16 20:42:56 Olimpia Elbląg, Wisła Puławy

Olimpia Elbląg przegrała 0:2 z Wisłą Puławy. Lukee Sku / zksolimpia.pl

Oddalają się szanse Olimpii Elbląg na udział w barażach o I ligę. Podopieczni Tomasza Grzegorczyka przegrali u siebie 0:2 z Wisłą Puławy.

W 18 minucie goście wyszli na prowadzenie za sprawą Krystiana Bracika po zamieszaniu w polu karnym. Wynik spotkania ustalił w ostatniej minucie Emil Drozdowicz. Od 75 minuty gospodarze grali w osłabieniu, po tym jak dwie żółte kartki zobaczył Kamil Wenger.

Olimpia Elbląg traci w tym momencie 4 punkty do Lecha II Poznań. Elbląski klub ma jeszcze oczywiście szanse na awans do baraży, ale takie spotkania jak to powinni wygrywać. Szansa na kolejne punkty w lidze za tydzień na wyjeździe z Garbarnia Kraków.

• Olimpia Elbląg - Wisła Puławy 0:2

0:1 - Bracik (18), 0:2 - Drozdowicz (90)

Olimpia: Dudek - Guilherme, Piekarski, Czarny, Wenger, Ostrowśkyj (46 Sienkiewicz) - Kurbiel (82 Kozera), Czernis (72 Winsztal), Krawczun, Bawolik - Stanisławski (46 Sarnowski)