III liga: Stracone punkty, niestrzelony karny. GKS Wikielec przegrał z KS-em Kutno

2022-03-25 22:46:58 GKS Wikielec, III liga, Piotr Zajączkowski

GKS Wikielec. Fot. Artur Kijewski / gkswikielec.pl

Mecz GKS-u Wikielec z KS-em Kutno inaugurował 23. kolejkę III ligi grupy pierwszej. Drużyna Piotra Zajączkowskiego po 9. minutach prowadziła po golu Huberta Otręby. Później strzelali już tylko goście i skończyło się rezultatem 4:1 dla przyjezdnych.

W 27. minucie, przy stanie 1:1, Patryk Wolański z Kutna obronił rzut karny egzekwowany przez gospodarzy. KS Kutno ostatni raz na wyjeździe wygrało we wrześniu ubiegłego roku. Również we wrześniu, a dokładnie 8. września po raz ostatni piłkarze z Wikielca cieszyli się z trzech punktów na własnym terenie.

GKS Wikielec zajmuje 14. miejsce w tabeli III ligi grupy pierwszej i ma punkt nad strefą spadkową, którą otwiera mierzący się w sobote ze Zniczem Biała Piska Pelikan Łowicz.

• GKS Wikielec - KS Kutno 1:4 (1:3)

1:0 - Otręba (9), 1:1 - Kralkowski (18), 1:2 - Bujalski (32), 1:3 - Kacela (39), 1:4 - Cudowski (57)

Wikielec: Wąsowski - Grzybowski, Sz. Jajkowski (46 Kentaro), Kacperek, M. Jajkowski, Szypulski (60 Rosoliński), Jankowski, Otręba, Kujawa (82 Żukowski), Rytelewski, Visnakovs (82 Rykaczewski)

W 27. minucie GKS nie wykorzystał rzutu karnego.