forBet promocja

News - I liga

Stomil w roli prezesa ma doświadczonego pracownika klubu

2022-01-20 14:46:25 Stomil Olsztyn, Aradiusz Tymiński

Arkadiusz Tymiński. Fot. Paweł Piekutowski

Arkadiusz Tymiński. Fot. Paweł Piekutowski

Rada nadzorcza Stomilu Olsztyn zdecydowała, że w najbliższym czasie prezesem Stomilu Olsztyn będzie Arkadiusz Tymiński.

- Mam świadomość, że na dziś czeka nas bardzo dużo fundamentalnych wyzwań, od których uzależniona jest stabilność klubu w najbliższych latach. Nie mamy czasu na to, żeby pojawił się ktoś nowy i byśmy musieli ponownie go wdrażać i zapoznawać z realiami, w jakich musimy funkcjonować - mówi Arkadiusz Tymiński w wywiadzie dla stomil.olsztyn.pl. - Jakkolwiek to nie zabrzmi, uważam, że na dziś jestem najlepszą opcją, żeby ten klub przetrwał. Jestem tutaj od drugiej połowy 2017 roku. Byłem w tych najgorszych czasach, czyli mówimy tutaj o okresie, gdy w zarządzie klubu był Mariusz Borkowski, a potem Maciej Radkiewicz. Widziałem z czym oni muszą się na co dzień mierzyć. Nie mam przekonania czy ktokolwiek nowy w naszym zarządzie uniósłby skalę tych bieżących wyzwań. Jednocześnie towarzyszy mi przekonanie, że od środka ten organizm znam najlepiej. Miałem sposobność poznać 6 prezesów Stomilu i od każdego chciałem nauczyć się tego, co najlepsze. Chciałbym podkreślić, że pomimo tylko kilku miesięcy, szczególnie dużo dał mi okres spędzony z Łukaszem Puciłowskim.

Po odejściu tego ostatniego Arkadiusz Tymiński pełnił obowiązki prezesa. Teraz jest już pełnoprawnym prezesem zarządu Stomil Olsztyn SA.

- W ostatnich tygodniach Rada Nadzorcza była z wiceprezesem klubu w stałym kontakcie i strony postanowiły, że najlepszym wyjściem dla klubu jest przejęcie obowiązków prezesa przez wieloletniego pracownika Stomilu, który jak nikt inny zna sytuację finansową i organizacyjną klubu - czytamy na oficjalnej stronie klubu.

Celami nadrzędnymi wytyczonymi wspólnie i przekazanymi trenerowi oraz sztabowi trenerskiemu są walka o utrzymanie w Fortuna 1 Liga oraz wysoka pozycja w rankingu Pro Junior System - możemy przeczytać w komunikacie klubu.

Arkadiusz Tymiński jest absolwentem Uniwersytetu Gdańskiego o specjalizacji finanse przedsiębiorstw i controlling oraz studiów podyplomowych z rachunkowości i podatków na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu.

rys

Komentarze

 1. ROSTOWSKI-piniendzy nima i nie 2022-01-21 20:22:02 (***.***.***.***) #75160 0:0 zgłoś

  nadzwyczajna kasta i TW bolek murem za PO

 2. Stomil 2022-01-20 20:51:47 (***.***.***.***) #75153 0:0 zgłoś

  Może być nawet Rambo nic z tym nie zrobi chyba że ma dużo kasy a nie szkołę

Dodaj swój komentarz

        
 #### # #### 
#  # # #   
#  # # #### 
# # # #   # 
#  # # #  # 
 ### # # ####