forBet promocja

News - IV liga

Jeziorak Iława ma nowego prezesa

2021-12-06 21:10:25 Jeziorak Iława, Tomasz Radziwilski

Tomasz Radziwilski. Karol Synowiec

Tomasz Radziwilski. Karol Synowiec

Długo nie trwał wakat na stanowisku prezesa Jezioraka Iława. Andrzeja Sobiecha zastąpił Tomasz Radziwilski.

- Pierwotnie jako prawnik pomagałem przy sporządzaniu dokumentów związanych z działalnością Jezioraka, potem zgłoszono moją kandydaturę na walnym zebraniu na członka zarządu - mówił w wywiadzie dla oficjalnej strony Jezioraka Tomasz Radziwilski. - Kandydaturę tę przyjąłem nie wahając się ani chwili, albowiem w zarządzie niezbędna była osoba, która dbałaby o formalizm i prawną dyscyplinę pracy klubu. Jak widać swoim zaangażowaniem zasłużyłem na szacunek kolegów z zarządu, którzy podjęli decyzję o tym, bym do końca kadencji zarządu sprawował tymczasowo funkcję prezesa. O finalnym dalszym kształcie zarządu zdecydujemy na najbliższym walnym zebraniu.

Jeziorak Iława po rundzie jesiennej zajmuje 3 miejsce w tabeli, ale zespół Wojciecha Tarnowskiego ma jedno spotkanie zaległe.

- Przed rundą jesienną zapowiadaliśmy, że gramy o awans i zrobimy wszystko, by cel ten osiągnąć - mówi nowy prezes Jezioraka Iława. -Zajmowane po zakończeniu rundy miejsce w tabeli pozwala stwierdzić, że wszystko jest na dobrej drodze. Trzeba jednak pamiętać, że skład, z którym rozpoczęliśmy ten sezon, był w części składem, który zmagania rozpoczynał jeszcze od B klasy. W chwili obecnej przyszedł czas na naturalne odświeżenie drużyny – część zawodników weszła w studencki etap życia, co wymusiło przeniesienie się do innych miast, zaś część zawodników została niefortunnie wyeliminowana przez kontuzje, które nie pozwały przez dłuższy czas dojść do pełnej sportowej formy. Zarząd z trenem pracują nad tym, by skład na nową rundę był co najmniej tak dobry jak ten, z którym sezon zaczynaliśmy.

rys

źródło: jeziorakilawa.pl

Komentarze

Artykuł nie został jeszcze skomentowany - możesz być pierwszą osobą!

Dodaj swój komentarz

           
 #### ###### ###### 
#   #     # 
 #### #####   #  
   # #    #  
#  # #    #   
 #### ###### ######