forBet promocja

News

Suchocki ma przestać być trenerem GKS-u Wikielec. Kto za niego?

2021-11-15 10:25:48 GKS Wikielec, Łukasz Suchocki, Piotr Zajączkowski

Łukasz Suchocki. Fot. gkswikielec.pl

Łukasz Suchocki. Fot. gkswikielec.pl

Po ostatnim spotkaniu GKS-u Wikielec w III lidze do dyspozycji zarządu oddał się trener Łukasz Suchocki. W poniedziałek ma zapaść decyzja kto go zastąpi na stanowisku i postara się uratować zespół przed spadkiem do forBET IV ligi.

GKS Wikielec przegrał w minioną sobotę (13 listopada 2021 r.) na własnym stadionie 0:1 z Błonianką Błonie. Drużyna prowadzona przez Łukasza Suchockiego straciła bramkę po rzucie karnym. W tym sezonie była to już 7 porażka, a łącznie zespół jeszcze 3 razy wygrał i 7 razy zremisował. Wikielec znajduje się w strefie spadkowej i to spowodowało, że działacze III-ligowca chcą zatrudnić nowego trenera.

- Pętla była na szyi i kwestia czy się zaciśnie czy nie. Dzisiaj została zaciśnięta. Oddaję się oczywiście do dyspozycji zarządu, wiem jaka będzie reakcja, jaka będzie decyzja ze strony zarządu GKS-u Wikielec - powiedział Suchocki podczas konferencji prasowej po meczu. - Jeśli są wyniki to jest fajnie. Jeśli jednak nie ma wyników, to niestety musisz pogodzić się z tym, że tę pracę możesz stracić. Ja pewnie ją stracę.

Dla iławskiego oddziału Gazety Olsztyńskiej sytuację skomentował Krzysztof Bączek, prezes GKS-u. W poniedziałek ma być znana decyzja zarządu.

W piłkarskich kuluarach na Warmii i Mazurach mówi się o jednym mocnym kandydacie na objęcie stanowiska po Suchockim. Mowa tutaj o Piotrze Zajączkowskim, który latem stracił pracę w Kotwicy Kołobrzeg, a wcześniej uratował przed spadkiem I-ligowy Stomil Olsztyn.

Czy tak się stanie? Przekonamy się zapewne w najbliższych dniach. Do końca rundy jesiennej zostało jeszcze do rozegrania 2 spotkaniach w tym roku kalendarzowym.

rys

Komentarze

 1. Prawda 2021-11-15 17:06:52 (***.***.***.***) #74825 0:0 zgłoś

  I to głupota znowu winien trenerw

 2. Maurycy 2021-11-15 15:03:21 (***.***.***.***) #74824 0:0 zgłoś

  Co teraz zrobi Pan Suchocki gdzie będzie trenował a może grał?! Kto to wie kto to wie. Młody chłopak powinien gdzies działać!!!!

Dodaj swój komentarz

          
 #### #  # #### 
#  # # # #   
#    #  #### 
#    #    # 
#  #  #  #  # 
 ####  #  ####