forBet promocja

Liga gra! - III liga

Znicz Biała Piska pauzuje w ten weekend

2021-11-12 09:54:48 Mamry Giżycko, GKS Wikielec

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Fot. Łukasz Szymański

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Fot. Łukasz Szymański

Wybitnie nie idzie w tym sezonie naszym trzecioligowcom – cała trójka klubów z Warmii i Mazur przegrała w ostatni weekend swoje mecze i w tej chwili plasuje się na miejscach zagrożonych spadkiem. Jak nadchodzące mecze 18. kolejki III ligi widzi forBET, czyli partner naszego portalu?

ZAŁÓŻ KONTO W FORBET I SKORZYSTAJ Z BONUSU DO 2250 PLN ORAZ DWÓCH TYGODNI GRY BEZ PODATKU.

ZNICZ BIAŁA PISKA: PAUZA

RYWAL GKS-U WIKIELEC: BŁONIANKA BŁONIE

Trwa fatalna seria GKS-u Wikielec, który nie wygrał już od 9 spotkań i po niezłym okresie znalazł się wśród drużyn zagrożonych spadkiem do IV ligi. Czy licznik meczów bez zwycięstwa zatrzyma się w ten weekend? Łatwo o przełamanie na pewno nie będzie, bo do Wikielca wybiera się Błonianka Błonie, która ewidentnie nabrała wiatru w żagle i spisuje się kapitalnie. Zespół ten potrzebował sporo czasu, aby wejść na odpowiednie obroty, bo po 11 kolejkach Błonianka miała fatalny bilans – 2 zwycięstwa, 1 remis i aż 8 porażek, z czego 5 z rzędu. Ostatnio klub spod Warszawy zaczął spisywać się jednak o wiele lepiej, bo wygrał pięć kolejnych spotkań i w każdym z nich strzelał minimum 2 bramki. Dzięki temu zrywowi Błonianka bardzo poprawiła swoją sytuację w tabeli i w tej chwili zajmuje ona 9 miejsce z dorobkiem 22 punktów i bilansem bramkowym 28:35, który czyni z niej najsłabiej grającego w obronie trzecioligowca. W poprzednim sezonie oba zespoły startowały z pozycji beniaminka i dwukrotnie lepszy był zespół z Mazowsza, który najpierw wygrał u siebie 2:1, a później w Wikielcu zwyciężył 1:0.

Gospodarze do meczu z Błonianką przystąpią bez przymusowych absencji spowodowanych kartkami, gdyż żaden z zawodników z Wikielca nie otrzymał napomnienia podczas przegranego 0:3 meczu z Polonią – jedynymi nieobecnymi powinni być zatem kontuzjowani do tej pory Adrian Korzeniewski i Michał Bartkowski. Goście z kolei zagrają w tym spotkaniu bez Przemysława Chyrchały, który w miniony weekend ujrzał swoją czwartą żółtą kartkę w tym sezonie. Do dyspozycji trenera Pulkowskiego powinni być za to jego najlepsi strzelcy, czyli Szymon Śmieciński oraz Yudai Miyamoto, którzy mają na koncie po 4 ligowe bramki.

FORBET: JAKIE SĄ KURSY NA MECZ GKS WIKIELEC – BŁONIANKA BŁONIE?

 • Wygrana Wikielca: 2.65
 • Remis: 3.70
 • Wygrana Błonianki: 2.15
 • Wikielec wygra lub zremisuje: 1.54

ZAŁÓŻ KONTO W FORBET, SKORZYSTAJ Z BONUSÓW STARTOWYCH I OBSTAW WYNIK MECZU GKS WIKIELEC – BŁONIANKA BŁONIE.

RYWAL MAMR: SOKÓŁ ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI

Jak nie teraz, to kiedy? Mamry na swoim terenie nie zdobyły w tym sezonie ani jednego punktu przegrywając każde kolejne spotkanie, jednak teraz do Giżycka wybiera się przedostatni w tabeli zespół, który wygrał w tym sezonie zaledwie 1 spotkanie i to u siebie. Sokół Aleksandrów Łódzki w tym sezonie spisuje się znacznie słabiej, niż we wcześniejszych, kiedy to uchodził przeważnie za bardzo solidnego trzecioligowca. Tym razem w oczy klubu z województwa łódzkiego zagląda jednak widmo spadku, bo zespół notuje bardzo kiepskie wyniki – 18 miejsce w tabeli, tylko 1 wygrany mecz, 11 punktów i bilans bramkowy 16:23 zwiastują spore problemy podczas walki o utrzymanie. Jeśli Mamry mają w końcu przełamać się i odnieść premierowe zwycięstwo w Giżycku, to lepszej okazji może już nie być.

Sokół w Giżycku powinien pojawić się w najmocniejszym składzie, bo żaden z jego zawodników nie musi pauzować za kartki i z występu w tym spotkaniu eliminować może jedynie ewentualna kontuzja któregoś z graczy. Mamry mają nieco mniejszy komfort, bo czwarte napomnienie otrzymał ostatnio podstawowy pomocnik w talii trenera Łapińskiego, czyli Arkadiusz Mroczkowski, zatem jego w sobotę na pewno na boisku nie zobaczymy.

FORBET: JAKIE SĄ KURSY NA MECZ MAMRY GIŻYCKO – SOKÓŁ ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI?

 • Wygrana Mamr: 2.35
 • Remis: 3.60
 • Wygrana Sokoła: 2.45
 • Mamry wygrają lub zremisują: 1.42

ZAŁÓŻ KONTO W FORBET, SKORZYSTAJ Z BONUSÓW STARTOWYCH I OBSTAW WYNIK MECZU MAMRY GIŻYCKO – SOKÓŁ ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI.

rys

Komentarze

Artykuł nie został jeszcze skomentowany - możesz być pierwszą osobą!

Dodaj swój komentarz

           
###### #### #  # 
#   #  # ## ## 
##### #  # # ## # 
#   #  # #  # 
#   #  # #  # 
#    #### #  #