Liga gra! - Inne

Constract pokonał Legię

2021-10-18 09:06:38 Constract Lubawa, futsal, Legia Warszawa

Constract Lubawa pokonał Legię Warszawa. Fot. facebook.com/ksconstract

Wicemistrz pokonał beniaminka. W 6. kolejce Statscore Futsal Ekstraklasa Constract Lubawa pokonał Legię Warszawa 5:2. Było to czwarte zwycięstwo lubawian.

Starcie Constractu ze stołeczną drużyną zapowiadało się interesująco. Prowadzenie objęli goście, gdy to błąd Grzegorza Okuniewskiego wykorzystał Grzegorz Och. Do przerwy było 1:1 - w 19. minucie wyrównał Bartłomiej Piórkowski. Druga część meczu to dyktando Constractu. Legioniści grali jednak dość ambitnie. Ostatecznie podopieczni Dawida Grubalskiego, dzięki zwycięstwu, nadal są niepokonani nie tylko we własnej hali, ale także i w sezonie. Lubawianie tracą do lidera Rekordu Bielsko-Biała dwa punkty. 23. października Constract Lubawa podejmie Dreman Opole Komprachcice.

• Constract Lubawa - Legia Warszawa 5:2

0:1 - Och (10), 1:1 - Piórkowski (19), 2:1, 3:1 - Raszkowski (24, 27), 4:1 - Pedro Silva (32), 5:1 - Grubalski (38), 5:2 - Milewski (38 k).