forBet promocja

News - II liga

Czerkawski i Dujko-Domański w sztabie Sokoła

2021-10-08 23:44:44 Sokół Ostróda, Maciej Czerkawski, Szymon Dujko-Domański, Hubert Błaszczak

Maciej Czerkawski. Fot. sokolostroda.com

Maciej Czerkawski. Fot. sokolostroda.com

Do sztabu szkoleniowego Sokoła Ostróda dołączyło dwóch trenerów. Drugim trenerem II-ligowca będzie Maciej Czerkawski, a trenerem przygotowania motorycznego Szymon Dujko-Domański.

40-letni Maciej Czerkawski to wychowanek Sokoła, pracował w grupach juniorskich AP Ostróda, a ostatnio był trenerem Tęczy Miłomłyn.

23-letni Szymon Dujko-Domański to były piłkarz juniorskich drużyn Stomilu Olsztyn. W Sokole Ostróda będzie odpowiadał za przygotowanie motoryczne zespołu oraz pełnił funkcje kierownika drużyny. Tym samym będzie mógł uczestniczyć aktywnie w ligowych spotkaniach Sokoła.

W sobotę Sokół Ostróda zagra ligowe spotkanie z Hutnikiem Kraków. Początek meczu o godz. 15:00.

Sokół ma już pierwszy remis w lidze, więc teraz czas na pierwsze zwycięstwo. - Na pewno wszyscy na to liczymy - mówi Hubert Błaszczak, trener Sokoła Ostróda. - Czekamy, ale nie nastawiamy się na łatwy mecz, dlatego, że przeciwnik jest po zmianach i wygrał z Wigrami Suwałki. To nie jest zespół, który przyjedzie i się położy. Czeka nas ciężka walka, na którą jesteśmy gotowi. Na ten moment nikt nie narzeka na urazy, są lekkie przeziębienia, ale jesienią to norma. To co się nie wydarzyło we Wrocławiu, a powinno, to uda się nam teraz. Jak zagramy tak jak ze Śląskiem to o wynik jestem spokojny.

rys

 

Komentarze

 1. Olo 2021-10-10 16:09:41 (***.***.***.***) #74499 0:0 zgłoś

  Akurat pan Czerkawski to słaby trener i straszny buc w stosunku do sędziów, zna go całe środowisko sędziowskie z województwa, nie polecam.

 2. Luz 2021-10-09 10:27:14 (***.***.***.***) #74484 0:0 zgłoś

  Potrzebny jest sponsor strategiczny z prawdziwego zdarzenia dopiero później zatrudnianie sztabu szkoleniowego. Z całym szacunkiem do tych panów ale oni nic nie wniosą. Chyba, że chodzi tu tylko o to by nie „zajeździć” pierwszego trenera.

Dodaj swój komentarz

           
   #  ##  ##### 
   # # # #  # 
   # #  # #  # 
   # ###### ##### 
#  # #  # #  # 
 #### #  # #  #