Liga gra!

Olimpia wygrała w Puławach! Szalona końcówka meczu

2021-10-02 20:56:51 Wisła Puławy, Olimpia Elbląg

Olimpia Elbląg. Fot. zksolimpia.pl

Olimpia Elbląg zgarnęła komplet punktów podczas wyjazdowego spotkania z Wisłą Puławy. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem gości 3:2.

Jak padały gole?

W 24. minucie błąd w obronie, piłkę przejmuje Olimpia, dogranie z prawej strony boiska i do siatki trafił Winsztal. Gracze z Elbląga cały czas wybijali z rytmu wiślaków, którzy mieli problem ze sforsowaniem dobrze grającej linii defensywnej przyjezdnych.

Na 2:0 Po rzucie rożnym do bramki trafił głową Szymon Stanisławski. W 72. minucie klepka z lewej strony boiska i faulowany w polu karnym był Dominik Cheba. Arbiter wskazał na jedenastkę. Do piłki podszedł Łukasz Kacprzycki i pewnym strzałem pokonał Dudka.

W doliczonym czasie gry w szesnastce rywala znalazł się nawet Paweł Socha, ale centrę z kornera wzorowo wykończył Drozdowicz doprowadzając do remisu. Na tym emocje się nie skończyły. Dwie minuty później ładnym uderzeniem popisał się Sienkiewicz i trzy punkty pojechały do Elbląga.

• Wisła Puławy - Olimpia Elbląg 2:3

0:1 - Winsztal (24), 0:2 - Stanisławski (47), 1:2 - Kacprzycki (75 k), 2:2 - Drozdowicz (90), 2:3 - Sienkiewicz (90)