Liga gra! - IV liga

Wyniki 9. kolejki forBET IV ligi: Niespodzianek nadszedł czas

2021-10-02 17:14:34 Błękitni Pasym, Jeziorak Iława, Granica Kętrzyn, Mrągowia Mrągowo, MKS Korsze

Błękitni Pasym wygrali z Polonią Iłowo. Fot. Materiał prasowy klubu

W tej kolejce doszło do dwóch sporych niespodzianek. Pierwsze zwycięstwo w tym sezonie odniosła drużyna Błękitnych Pasym, a na własnym stadionie MKS Korsze pokonał 2:1 Huragan Morąg. Liderem cały czas jest Jeziorak Iława, który pokonał na wyjeździe 2:0 Mrągowię Mrągowo.

Błękitni Pasym w końcu odnieśli zwycięstwo w tym sezonie. Pokonali 2:1 w Mławie beniaminka Polonię Iłowo, dla których była to dopiero 3 porażka w tym sezonie.

Do kolejnej niespodzianki doszło w Korszach, gdzie miejscowy MKS pokonał 2:1 spadkowicza z III ligi Huragan Morąg. Goście prowadzili do przerwy 0:1, ale po zmianie stron do głosu doszli gospodarze i zainkasowali komplet punktów.

Liderem pozostaje nadal Jeziorak Iława. Podopieczni Wojciecha Tarnowskie wygrali 2:0 na ciężkim terenie w Mrągowie. Druga w tabeli Concordia Elbląg rozgromiła 7:0 Mazura Ełk.