Wyniki III ligi: Trzy porażki naszych drużyn

2021-09-25 20:00:36 Znicz Biała Piska, GKS Wikielec, Mamry Giżycko

Znicz Biała Piska przegrał 1:3 u siebie z Polonią Warszawa. Fot. Łukasz Szymański

Nie był to dobry weekend dla III-ligowych drużyn z województwa warmińsko-mazurskiego. Wszystkie zespoły doznały porażek.

GKS Wikielec prowadził już w Radomiu 2:0, ale ostatecznie podopieczni Łukasza Suchockiego przegrali 2:3.

Znicz Biała Piska doznał szóstej porażki w lidze. Tym razem na własnym stadionie 1:3 z Polonią Warszawa.

Blisko wywalczenia punktu były Mamry Giżycko, ale ostatecznie zespół przegrał 0:1 z Legionovią Legionowo. Jedyna bramka w meczu padła w 89 minucie spotkania.

Wyniki III ligi:

• Broń Radom - GKS Wikielec 3:2

0:1 - Masiak (1), 0:2 - Święty (31), 1:2 - Kielak (43), 2:2 - Grudzień (45), 3:2 - Goljasz (73)

• Znicz Biała Piska - Polonia Warszawa 1:3

0:1 - Wełna (12), 1:1 - Piątek (57), 1:2 - Giełażyn (58), 1:3 - Górski (90)

Znicz Biała Piska - Polonia Warszawa 1:3 Znicz Biała Piska - Polonia Warszawa 1:3 Znicz Biała Piska - Polonia Warszawa 1:3 Znicz Biała Piska - Polonia Warszawa 1:3 Znicz Biała Piska - Polonia Warszawa 1:3

• Mamry Giżycko - Legionovia Legionowo 0:1

0:1 - Balicki (89)

• Sokół Aleksandrów Łódzki - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1:2
  • KS Kutno - Jagiellonia II Białystok 1:0
  • Lechia Tomaszów Mazowiecki - Błonianka Błonie 4:0
  • Legia II Warszawa - Unia Skierniewice 0:2
  • Pilica Białobrzegi - Wissa Szczuczyn 2:1