0:4 na własnym stadionie. 8 porażka Sokoła w II lidze

2021-09-11 20:17:32 -

Sokół Ostróda przegrał 0:4 z Wisłą Puławy. Fot. s28

Sokół Ostróda w sobotę (11 września) rozegrał ligowe spotkanie z Wisłą Płock i kolejne spotkanie zakończyło się porażką. Niestety nie jest to żadna niespodzianka, bo podopieczni Jarosława Kotasa w tym sezonie tylko i wyłącznie przegrywają. Najgorsze, że jeszcze w tym sezonie nie zdołali strzelić gola.

Dla podopiecznych Jarosława Kotasa była to 8 porażka w tym sezonie II ligi. Tym razem przegrali na własnym stadionie 0:4 z Wisłą Puławy. Przebieg pierwszej połowy w ogóle nie przewidywał takiego wysokiego wyniku przed własną publicznością.

Sokół dzielnie się bronił przez cały czas, a nawet miał doskonałą sytuację, w której powinien zdobyć gola. W 30 minucie Sokół wyszedł z szybką kontrą. Sebastian Rugowski dograł do Jakuba Żyznowskiego, który jednak przegrał pojedynek jeden na jeden z bramkarzem gości. W 45 minucie doświadczony Adrian Paluchowski z bliskiej odległości skierował piłkę do siatki, po tym jak piłka w polu karnym spadła mu pod nogi.

To kompletnie załamało piłkarzy Sokoła, którzy po przerwie wyszli i już praktycznie nie walczyli o korzystny wynik. Goście to wykorzystali i w 53 minucie podwyższyli wynik spotkania. Kacper Kondracki z 14 metrów wpakował piłkę do siatki. Potem dla Wisły trafił Paluchowski, a w 78 minucie wynik meczu ustalił Carlos Teixeiera.

• Sokół Ostróda - Wisła Puławy 0:4 (0:1)

0:1 - Paluchowski (45), 0:2 - Kondracki (53), 0:3 - Paluchowski (68), 0:4 - Teixeira (78)

Sokół: Rabin - Flak, Dzięcioł, Bondarenko, Dymerski (58 Skórecki), Urban (58 Lías) - Żyznowski, Kurowski (58 Słupski), Dowgiałło (50 Chojnowski), Rugowski - Michalski (83 Mendez)