forBet promocja

Liga gra! - III liga

III liga: Znicz Biała Piska wróci teraz na zwycięską ścieżkę?

2021-09-10 13:27:00 Znicz Biała Piska, Mamry Giżycko, GKS Wikielec

Znicz Biała Piska. Fot. Łukasz Szymański

Znicz Biała Piska. Fot. Łukasz Szymański

W rozegranej w środku tygodnia serii gier ponownie najlepiej poradził sobie GKS Wikielec, który sprawił małą niespodziankę i pokonał u siebie faworyzowane rezerwy Legii Warszawa. Niestety, tak dobrą formą nie błyszczą aktualnie Znicz Biała Piska i Mamry Giżycko, przez co oba nasze zespoły plasują się aktualnie w dolnej połówce tabeli. Jak mecze 8. kolejki III ligi, w której rywalami naszych reprezentantów będą beniaminkowie widzi forBET, czyli partner naszego portalu?

ZAŁÓŻ KONTO W FORBET I SKORZYSTAJ Z BONUSU DO 2250 PLN ORAZ DWÓCH TYGODNI GRY BEZ PODATKU.

RYWAL WIKIELCA: PILICA BIAŁOBRZEGI

6 meczów bez porażki, 3 zwycięstwa z rzędu – GKS Wikielec jest w tej chwili w świetnej formie i zajmuje wysokie 5 miejsce w ligowej tabeli. O czwartą kolejną wygraną na pewno nie będzie łatwo, bo rywalem klubu spod Iławy będzie świetnie spisująca się Pilica Białobrzegi, która jest na ten moment zdecydowanie najsilniejszym z beniaminków w trzecioligowej stawce. Ubiegłoroczny mistrz mazowieckiej IV ligi zajmuje aktualnie 6 miejsce z dorobkiem 11 punktów i bilansem bramkowym 14:10, jednak warto zaznaczyć, że rozegrał on o jedno spotkanie mniej ze względu na przymusową pauzę w trzeciej kolejce. Pilica jak na razie nie zaznała porażki na swoim terenie i u siebie zdobyła aż 8 z 11 punktów notując bilans 2-2-0, przez co jest według bukmacherów faworytem starcia z Wikielcem. O sile zespołu z Białobrzegów świadczyć może środowe spotkanie z rezerwami ŁKS-u, w którym dokonał on nie lada sztuki i przegrywając już 0:2 do przerwy potrafił wyjść na swoje i wygrać 3:2.

GKS z pewnością będzie musiał zwrócić uwagę na strzelca decydującej bramki w Łodzi, czyli Konrada Paterka – 22-letni zawodnik Pilicy jest jej najskuteczniejszym strzelcem w tym sezonie z 4 bramkami na koncie. Zawodnik ten był również głównym architektem zwycięstwa Pilicy w barażowym trójmeczu, bo w starciach z Ząbkovią Ząbki i Mławianką Mława strzelił on aż 4 bramki, dlatego to właśnie jego trzeba rozpatrywać jako największe zagrożenie ze strony gospodarzy. W kadrze Pilicy znajdują się także dwaj zawodnicy mający za sobą grę na Warmii i Mazurach – doświadczony Bartłomiej Niedziela był zawodnikiem Stomilu Olsztyn przez półtora sezonu (wiosna 2018/19 oraz 2019/20), z kolei 20-letni obrońca Kacper Klinicki to wychowanek Naki Olsztyn.

FORBET: JAKIE SĄ KURSY NA MECZ PILICA BIAŁOBRZEGI - GKS WIKIELEC?

 • Wygrana Pilicy: 2.00
 • Remis: 3.80
 • Wygrana Wikielca: 2.85
 • Wikielec wygra lub zremisuje: 1.63

ZAŁÓŻ KONTO W FORBET, SKORZYSTAJ Z BONUSÓW STARTOWYCH I OBSTAW WYNIK MECZU PILICA BIAŁOBRZEGI - GKS WIKIELEC.

RYWAL ZNICZA: WISSA SZCZUCZYN

Dwie porażki z rzędu zaliczył Znicz Biała Piska, który z pewnością będzie chciał przerwać tą kiepską serię i odnieść wyczekiwane zwycięstwo. Szansa na upragnione 3 punkty jest naprawdę spora, bo do Białej Piskiej wybiera się Wissa Szczuczyn, czyli beniaminek zajmujący odległe 17 miejsce w tabeli. Wissa jak na razie nie zachwyca na trzecioligowym froncie i wygrała zaledwie 1 z 7 meczów, a konkretnie na inaugurację z Błonianką Błonie. Po tym meczu zespół ze Szczuczyna przegrał, później zanotował serię trzech kolejnych remisów, a dwa ostatnie spotkania to porażki na własnym terenie, co razem daje mu 6 punktów oraz bilans bramkowy 7:12. W kadrze zespołu ze Szczuczyna możemy znaleźć kilka znajomych twarzy, bo aż trzech zawodników Wissy ma za sobą występy w Zniczu. Mowa tu o doświadczonym pomocniku, Mariuszu Łapińskim (w Zniczu w sezonach 2015/16 i 2016/17), Łukaszu Tercjaku (od 2015 do 2018 roku) oraz Konradzie Radzikowskim, którego z klubem z Białej Piskiej łączy nie tylko kilka sezonów gry i sporo strzelonych bramek, ale również młodszy brat Adam, czyli podstawowy bramkarz w zespole trenera Ryszarda Borkowskiego.

FORBET: JAKIE SĄ KURSY NA MECZ ZNICZ BIAŁA PISKA – WISSA SZCZUCZYN?

 • Wygrana Znicza: 1.75
 • Remis: 4.00
 • Wygrana Wissy: 3.45
 • Znicz wygra lub zremisuje: 1.22

ZAŁÓŻ KONTO W FORBET, SKORZYSTAJ Z BONUSÓW STARTOWYCH I OBSTAW WYNIK MECZU ZNICZ BIAŁA PISKA – WISSA SZCZUCZYN.

RYWAL MAMR: ŁKS II ŁÓDŹ

Pojedynek beniaminków czeka nas w Giżycku, gdzie Mamry podejmą rezerwy pierwszoligowego ŁKS- Łódź. Zespół gości w ubiegłym sezonie wręcz rozbił swoją grupę czwartej ligi zdobywając 99 punktów i notując tylko 1 porażkę, dlatego kibice spodziewali się o wiele lepszej postawy na wyższym poziomie rozgrywkowym. Mieszanka młodości z nutką doświadczenia jak na razie nie zdaje egzaminu zgodnie z planem, bo ŁKS II plasuje się tuż nad strefą spadkową na 15 miejscu z dorobkiem 7 punktów, bilansem 2-1-4 oraz stosunkiem bramek 11:15. W ostatniej kolejce łodzianie byli bardzo blisko zainkasowania trzech punktów i przerwania kiepskiej serii, bo do przerwy prowadzili z Pilicą Białobrzegi już 2:0, jednak ostatecznie przegrali 2:3 i w tej chwili mają za sobą 4 kolejne ligowe porażki.

Zawodnikami, którzy ciągną rezerwy ŁKS-u są w tej chwili Ci najbardziej doświadczeni gracze – 4 bramki na swoim koncie ma już środkowy obrońca Aleksander Ślęzak, który pewnie wykonywał rzuty karne, z kolei po 2 bramki dorzucili Łukasz Dynel oraz Mariusz Radaszkiewicz, którzy z powodzeniem występowali w trzeciej lidze w ubiegłym sezonie.

FORBET: JAKIE SĄ KURSY NA MECZ MAMRY GIŻYCKO- ŁKS II ŁÓDŹ?

 • Wygrana Mamr: 3.15
 • Remis: 3.80
 • Wygrana ŁKS-u: 1.90
 • Mamry wygrają lub zremisują: 1.72

ZAŁÓŻ KONTO W FORBET, SKORZYSTAJ Z BONUSÓW STARTOWYCH I OBSTAW WYNIK MECZU MAMRY GIŻYCKO- ŁKS II ŁÓDŹ.

rys

Komentarze

Artykuł nie został jeszcze skomentowany - możesz być pierwszą osobą!

Dodaj swój komentarz

        
#  # # #  # 
#  # # #  # 
#  # # ####  
#  # # # #  
 # # # #  # 
 ##  # #  #